Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti nem akadtatok azon, ahogy...

Ti nem akadtatok azon, ahogy vége lett a hazudj, ha tudsz című sorozatnak?

Figyelt kérdés
Az uccsó részben az volt hogy Lightman mondja a lányának, hogy szereti Gilliant. Ennyi. És vége lett. Forgathattak pár részt, amit végül nem adtak le, vagy mi történhetett? Mert nekem bosszantó ez a befejezés

2017. jún. 15. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A sorozatok 90%-a nem kap befejezést, hanem az utolsó évad jellemzően cliffhanger-rel ér véget ami nyitna az új évad felé. Viszont amikor a csatorna megnézi a nézettséget vagy egyéb indokokat ami miatt nem éri meg a folytatást megrendelni, akkor a sorozat véget ér míg a cselekmény nyitott marad.
2017. jún. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igazából nem.

ez a sorozat elég jól indult az első pár részben kimondottan jó volt meg érdekes is ez a testbeszédes okosság,aztán ellaposodott.

csoda hogy kapott 2. évadot.

szerintem annak köszönhető,hogy nem volt elég erős az átívelő szál,túlságosan heti eset sorozat volt.

2017. jún. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt egy átlagos bűnügyi sorozat, tök jó volt az ötlet, meg a kivitelezés is, szerintem nem laposodott el, legalábbis én nem untam. Egy pár évadot még megnéztem volna belőle :)
2017. jún. 16. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!