Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dexter introja csak szerinte...

A Dexter introja csak szerintem van elrontva?

Figyelt kérdés
Így a 8. évadra feltűnt, hogy először borotválkozik, majd mikor eszi a reggelijét, már megint borostás. Igazából nem várok választ, csak leírtam :D

2017. jún. 15. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

8.évad?

ha jól emlékszem 6 évados.

és ha jól emlékszem csak igazítja a borostát,ami általában annyiból áll,hogy levágjuk a nyak és a toka részen,meg kicsit igazítunk a felső részen.


amúgy engem is megihletett annak idején az intró,és vagy 1 évig reggeliztem azt amit dexter:)

2017. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

óó, igazad lehet :D

egyébként 8 évados, nézz utána ;)

2017. jún. 15. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

aham,tényleg 8 évad van.

egyébként nem spoilerezek,de a sorozattörténelem legelba-szottabja lett a dexter utolsó évada.

kb az egész évad egy elszúrt karakteridegen csalódás.

szóval ha az intró nem is,de az utolsó évad el van rontva elég rendesen.

és nem a finálé és a befejezés miatt,hanem mert totálisan nem reális tettek és ezekre adott reakciók vannak benne felvezetve.

2017. jún. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaja, hallottam már róla elég sokat, de gondoltam azért már végignézem, ha már idáig eljutottam. Ha csalódás is lesz, legalább a végére érek. Majd leírom a véleményem róla, valószínűleg 1-2 nap múlva, még 6 rész hátra van. És köszönöm, hogy nem spoilereztél, addig már nem is nézek fel, amíg a végére nem érek, nehogy valami vicces kedvű ideírjon valamit, amit nem szeretnék látni :D További szép estét!
2017. jún. 15. 22:26
 5/9 A kérdező kommentje:
hát ez így tényleg nagyon szar befejezés lett :D
2017. jún. 17. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlen a befejezés a rossz.

hanem az a baromság,hogy ott a fia,ott a jó csaj,aki olyan mint ő,erre neki mindennél fontosabb otthagyni őket és levadászni azt az agyatlanul vigyorgó barmot a helyett,hogy tojna rá és lelépne a nővel meg a gyerekkel.

ez a szitu volt lehetetlen módon és hiteltelenül bemutatva.

2017. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Menteni akarta azokat, akik ismerték, hogy a hírneve és a tény feldolgozása ne törje meg őket úgy, mint Debrát. Ezen felül túl akart élni és új életet kezdeni. A gyerekei jobb kezekben vannak a nagyszüleiknél, mint egy szociopata gyilkosnál.


Jó rég láttam, de nem emlékszem, melyik jó nőre gondoltok a végén.

2017. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

összejött egy ugyanolyan sorozatgyilkos csajjal,mint amilyen ő volt.

azé a csajé lett a gyerek.

szóval hiába lépett le dexter,a gyereket szociopata neveli akkor is,nem a nagyszülők:)

csak a 2 nagyobb nevelt gyerek ment a nagyihoz.

2017. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi. Újra elő kell vennem :) alig emlkészem rá.
2017. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!