Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézünk együtt filmeket?

Nézünk együtt filmeket?

Figyelt kérdés

Lenne olyan személy,aki nézne velem filmet?Vagy sorozatot?Most unalmamban találtam ki,hogy érdekes lenne.Szóval kiválasztanánk egy filmet/sorozatot és közben vagy az után beszélnénk róla,kinek mi tetszett s ilyesmi.

Tudom,hogy hülyén hangzik,ezért hálás lennék ha megkímélnétek attól,hogy ti is elmondjátok,hogy az.. :)



2017. jún. 19. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hülye ötlet,nekem is colt hasonlö ötletem :)

Csak persze itt is lehetnek akadályok,nem egy az izlés,vagy a korkülömbség...

De ha gondolod írhatsz én benne lennék

2017. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
UI:Bocsi a helyesírási hibákért
2017. jún. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi baránőmmel így szoktunk filmeket, sorozatokat nézni. Szóval egyáltalán nem hülyeség. Remélem sikerül találnod valakit. :) Nekem sajnos nincs időm.
2017. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Szuper!

Én is remélem,hogy összejön.

2017. jún. 19. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:

én benne lennék de amióta van párom mindent vele nézek, igy max kockulni szoktam a gép előtt egyedül:)

de ha nem találsz valakit, akkor dobok egy linket https://www.youtube.com/watch?v=nT99LQIhFUQ&


ha unatkozol akkor elég szórakoztató lesz :) az egész csatornát ajánlom hallgatásra

2017. jún. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. jún. 19. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen benne lennék, néha egy-egy film után érzem, hogy valakivel nagyon szívesen elbeszélgetnék róla, és általában a barátaimat sokkolom velük, akik azt se tudják miről van szó. :"D Szóvak ja, ez egy jó ötlet.
2017. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D Köszi
2017. jún. 19. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!