Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogy fog végződni...

Szerintetek hogy fog végződni a Trónok Harca?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lefagynak és utána jön a reboot.
2017. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cersei, Jamie most meg fognak halni, Cersei mint őrült királynő felgyújtja Királyvárat, Dany nem uralkodik mert Jon harcba hívja a mások ellen ahol szerintem Dany meghal de lehet Jon is és Sansa fog uralkodni Westersn, vagy Jon ha életben marad és Sansáé lesz Észak. Szerintem Arya sem éli túl, ha ő beteljesíti a listáját akkor már rá sem leyz szükség, lehet az arcnélküliek eljönnek érte, elvégre becsapta őket mert nem lett senki de mégis az ő hatalmukat/technikájukat gyakorolva öl embereket. Bran visszamegy háromszemű hollónak, ami engem most a legjobban izgat az az, hogy Bran már Deresben lesz és ő tudja, hogy Jon Targaryen. Alig várom, hogy az öccse felvilágosítsa, tuti lesz legalább egy epikus sárkánylovaglása Jonnak is.

Hirtelen ennyi.

2017. jún. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A sorozat?


Cersei meghal. Jaime öli meg, aki maga valahogy túléli a sorozatot.

Tyrion megkapja Casterly Rockot.

Jon sárkányt fog lovagolni.

Bran vagy Sansa lesz Deres ura/úrnője.

Jon és Daenerys ülnek a Vastrónon együtt.

A rajongók által kedvelt mellékesebb szereplők közül, mint Bronn, Podrick, Brienne, Thormund, Sandor, Davos, Sam, legalább a fele meghal a Mások elleni harcban.


De amúgy remélem még mernek megölni majd a mostanáig érinthetetlennek hitt karakterek közül is a legvégén.

2017. jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!