Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek kozul melyik sorozatot...

Ezek kozul melyik sorozatot kezdjem el?

Figyelt kérdés

Osszegyujtottem pár sorozatot, ami a neve alapján vagy a leírás alapján megfogott, melyiket kezdjem el szerintetek?


Izombie

Jane the virgin

Crazy ex girlfriend

Backpackers

Significant mother

Quantico

Recovery road

Shadowhunters

Famous in love

Big little lies

Scandal

Sense8

The gifted

Lovesick (Netflix)



2017. jún. 25. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Big Little Lies

Sense 8

Scandal

Quantico

2017. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Queer as folk :3 muhahaha
2017. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, hogy mennyire aktuális ez a kérdés, de én is néztem egy-kettőt ezek közül remélem segítségedre lehetek:)

Az első amiket ezek közül néztem az a Famous in Love volt. Bevallom, még csak az első részt néztem meg, de ha nem lesz több sorozat ötletem, tuti azt fogom nézni. Igazából, ez, mint a címéből is kiderült, inkább romantikus sorozat, de nem abban a "nyálcsorgatós" fajtában.

Aztán a Jane a virginbe néztem bele, amit általában rossz napjaimon nézek, mert ez egy tipikus vígjáték, de olyan durván, hogy van olyan rész amikor annyira röhögsz, hogy mindjárt sírsz.

És végül a Shadowhunters, amit a könyv és film miatt kezdtem el. Ez egy nagyon durván fantasy műfajú sorozat. Ha szereted a Harry Potter és társai fajta filmeket/sorozatokat/könyveket akkor nagyon tudom ajánlani.

Remélem tudtam segíteni:)

2017. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom szépen válaszod :) a kérdés mindig aktuális lesz mert sorozatból ugye sosem elég :D a Shadowhunters olyan mint a Vámpírnaplók? mert akkor valószínu szeretni fogom :D
2017. júl. 8. 23:35
 5/7 anonim válasza:
#3-más vagyok. Igen, hasonló, de ha olyat akarsz, mint a Vámpírnaplók inkább a Teen Wolfot ajánlanám És amúgy ha szeretnél jó sorozatokat nézni, nyugodtan írj rám, mert úgy látom egyezik az ízlésünk. És bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, de testvérem bele dobta a telefonomat a tengerbe, és egy hete értünk haza és most vettünk egy újat😂 Legyen szép napod
2017. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teen Wolf-ot már végignéztem :D nagyon sok sorozatot nézek, kevés olyat találni amiket még nem láttam, de szerintem a TW nem olyan mint a TVD, hasonlo a 2 stílusa, de én a TVD-t sokkal jobban élveztem, a farkasosdi nem nagyon érdekel :D
2017. aug. 23. 21:30
 7/7 anonim válasza:
#3-mas vagyok megint. Ha bírod a Vámpírokat, akkor a Shadowhunters is tuti tetszeni fog, abban is vannak, és hasonlóan esemény dús, mint a TVD. De ha írsz olyan sorozatokat nagyon szeretsz, akkor lehet, hogy ízlésednek való sorozatot ajánlani
2017. aug. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!