Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannibal milyen érzelmeket...

Hannibal milyen érzelmeket táplál Alana és Bedelia iránt? És a 2 nő vajon hogy viszonyul a doktorhoz?

Figyelt kérdés

Tudom hogy Hannibal egy pszichopata, de mégis érdekelne mit gondoltok erről a dologról.

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2017. jún. 25. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Alana csak annyira volt a szeretője, mint amennyire Jack a barátja; társaságnak kellemes volt, de emberileg nem érdeklődött iránta, és csak mögöttes indokok miatt volt együtt vele.

Bedelia viszont egy kicsit olyan volt, mint Lecter páciensei, akikben megvolt a "lehetőség" hogy átformázza olyan elmebeteggé mint amilyen ő is, ráadásul amíg Will Graham nem lépett a képbe, addig Hannibal Bedeliat tartotta a legalkalmasabbnak, hogy valaha is megismerje. Romantikusnak ez sem volt mondható, de Hannibal egy ideig lehetőséget látott benne, hogy társak legyenek, akik megértik egymást.


Legalábbis én így ertelmeztem, bár ki tudja, rég volt már, hogy láttam a sorozatot :D

2017. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál! :)))
2017. aug. 30. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!