Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csillagkapu sorozatról mit...

A Csillagkapu sorozatról mit gondoltatok először?

Figyelt kérdés

A Csillagkapu egy földön kívüli technológiával létrehozott hálózat egyik átjárója,

melyen keresztül a főhőseink sok ellenséggel, és sok baráttal ismerkednek meg, közbe terjesztik az igét

hogy a varázslat valójában tudomány, és az istenek valójában zsarnokok.

Előnyben azok aki most látják először.

Vagy nem rég találtak rá.



2017. jún. 26. 06:05
 1/5 anonim válasza:
100%
Én amikor először láttam, félelmetesnek tűnt, de később a Star Trekkel együtt megszerettem.
2017. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Először utáltam, de később nagyon megtetszett
2017. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"félelmetesnek tűnt"? miért?

"először utáltad"? hogyhogy?

2017. jún. 27. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiskoromban kezdtem el, de akkor még nem értettem igazán a lényegét, mindig a harcoltak, vagy uncsi beszélgetéseket folytattak, amikor már értettem mi miért történik, akkor megkedveltem.
2017. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én megkedveltem akkor is amikor kicsi voltam, voltam vagy 5 éves de apám mindig elmagyarázta mi történik ha valamit nem értettem. furcsa hogy akkoriban egész barátságosnak és jó hangulatúnak tűnt a sorozat, akár még egész gyermetegnek is, most felnőtt fejjel meg észreveszem hogy valójában tele van vérrel, tragikus halálesetekkel, és nyomasztó eseményekkel.
2017. júl. 8. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!