Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Logan filmről vélemény?...

Logan filmről vélemény? Szerintem pocsék lett.

Figyelt kérdés
Teljesen más mind az eddigi x filmek. Engem nem győzőtt meg,hogy ez egy jó film lenne.

2017. jún. 28. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is egy látványos fantasy/scifi akció keverék mint a többi x film.
2017. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De köze se sok van a kezdetek farkashoz és a második részhez. Ez inkább dráma lett.
2017. jún. 28. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tetszett. Én régen szerettem ezt az akciós/sci fi műfajt, de kinőttem, ezért örülök neki hogy inkább drámaibb lett a film. Az egyik kedvenc filmem ebből az egész xmenes világból.
2017. jún. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tűrhető.
2017. jún. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: azért lett pocsék, mert más mint az eddigi x-men filmek, és mert drámaibb? Fejtsd ki egy kicsit jobban a véleményedet, mert ezek nem érvek.
2017. jún. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem is értnek szántam . Nem akarok senkit sem meggyőzni,hogy sz'r film ,de nekem ez édes kevés volt,hogy értékeljem.
2017. jún. 28. 11:06
 7/11 A kérdező kommentje:
érvnek
2017. jún. 28. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett.


Alapból nem nagyon kedvelem a Marvel filmeket, hiányolom belőllük a vért és a komolyágot.

Fél városrészek dőlnek romba, több ezer ember hal meg, de ebből semmit nem látunk... csak néhány színes ruhás ember ugrál össze vissza "a világ megmentése érdekében" sokadszorra.

Az a baj, hogy túl nagy célközönséget próbálnak megcélozni ezek a filmek.


Na most jött a Logen ami ugye R besorolást kapott és a megszokottnál kevesebb CGI-t (nem is baj, sőt).


Itt már egy fáradt, beteg főhőst kaptunk (a film lassú tempója kihangsúlyozza ezt) aki csak stagnál és mondhatni várja a véget. Nekem nagyon emberinek, reálisnak tűnt ez a szerep. Kissé lerágott csont már az apa-lánya menekülős kapcsolat de ez itt is működött.


Vannak hibái a filmnek, de ezektől eltekintve méltó és korrekt befejezést kapott a karakter.

2017. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Érdekes amit mondasz mert az amcsi kapitány 3 pont erre fog fókuszálni .Az miatt,hogy ártatlanok halnak meg a csatáikban és ez fogja majd a konfliktust is szülni.Bár az nekem tetszett ,de nem volt annyira véres mint a Logan.
2017. jún. 28. 13:55
 10/11 anonim válasza:
Nagyon jó film lett!
2017. júl. 1. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!