Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem ijesztő...

Csak szerintem nem ijesztő darth vader?

Figyelt kérdés
Gyerekként sem "féltem" tőle, annak ellenére, hogy top 5 fő gonosz között mindig ott szerepel. Hogy ő a megtestesült sötétség, meg tekintélyt parancsoló...és kisgyerekként sem tudtam komolyan venni.

2017. jún. 19. 12:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
84%
Nekem se ijesztő
2017. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak az lehet jó fő gonosz, aki ijesztő?
2017. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy ijesztő
2017. jún. 19. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tekintély parancsoló, mint ijesztő.
2017. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy mit mondanál, ha egyszer csak úgy megjelenne előtted
2017. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Attól függ, hogy milyen helyen. Éjjel az utcán nyilván, azt hinném hogy őrült. Con-on, vagy vidámparkban csinálnék vele egy közös képet.

Ha a star wars univerzumában lennék, akkor tartanám tőle a tisztes távolságot.

2017. jún. 19. 23:41
 7/11 anonim válasza:
A filmvásznon számomra sem olyan ijesztő (bár kiskoromba lehet más volt a véleményem, fogalmam sincs), de ha az utcán szembejönne velem eléggé meglepődnék, a Star Wars univerzumban meg ugyebár elég hírhedt volt, csak úgy random fojtogatta a saját embereit is... Viszont egy gonoszt/gonosztevőt szerintem nem csak az tesz rémisztővé, vagy borzasztóvá, hogy ijesztően néz-e ki, vagy sem (pl. horrorfilmekben a démon/szellem/egyéb gyerekek, vagy az ilyen babák azért elég creepy-k).
2017. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én amikor kisgyerekként először láttam a S.W-t Darthon csak mosolyogtam. Viszont Chwebbakkától összef@t@m a bokámat.
2017. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, mint a szellemek/szörnyek/zombik stb. tényleg nem ijesztő, viszont eléggé tekintélyes figura, és ha valódi lenne nem szívesen lennék az 1 km-es körzetében. :D
2017. jún. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy mit mondanál, ha egyszer csak úgy megjelenne előtted"

Ez kb. olyan, hogy mit szólna Darth Vader, ha megjelenne előtte Godzilla?


Darth Vadernek, mint a karakternek nem az "ijesztő" jutott osztályrészül, hanem a félelemkeltő, tekintélyt parancsoló. Rettegik, mert tudják, mire képes, és mi áll mögötte.

Az, hogy számodra nem komolyan vehető, érthető (nekem például Yoda, mint hatalmas bölcs jedi mester inkább nevetséges, mintsem hatásos)

2017. szept. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!