Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek tetszett a Logan film?

Nektek tetszett a Logan film?

Figyelt kérdés

Immáron 17 éve nézem az X-men-ek kalandjait a mozivasznon. És már jó pár éve követem figyelemmel, Hugh Jackman féle rozsomák önálló sztorijait.


SPOILER!


Utazott már vissza is az időben, hogy megmentse az X-men-eket, és most mégis valahogy kampec mindenkinek, ezt a véget szánták a Jackman féle széria lezárásának.


Miért?!


Tetszett ez valakinek?



2017. jún. 29. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 igazán egyszerű választ tudnék adni:


Ha jól tudom, akkor azt mondták a filmben, hogy tiokban mérgeztek minden mutánst. Szóval meglehet, hogy mire észrevették a problémát, már nem volt/találtak időutazó x-ment.


Az egyszerűbb válasz: Az írók így akarták.

2017. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A Logan egy x-men film, de képregényfilmnek egyáltalán nem mondanám...

A klasszikus képregényes elemeket dobták, és helyette hozták a komoly drámát, én az agyam eldobtam tőle, hihetetlenül örültem, hogy nem egy agyatlan kis sz.r lett belőle, hanem egy komoly,felnőtteknek szóló film, és Jackman a legboldogabb ember szerintem, hogy a film ilyen lett amilyen... Méltó búcsú a legnagyobb szerepétől.

10/10 (hasonlóképp vélekedtem a Daredevil sorozatról, ott is a gagyi elcsépelt kreténség(arrow,flash) helyett komoly felnőtteknek szóló sorozatot kaptunk)


Ja és Nolan Sötét Lovagja is ilyesmi volt, hála az égnek, hogy vannak ilyen rendezők.

2017. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez a film méltó befejezése lett a Wolverine trilógiának. Meg egyben ez a film zárta le az eredeti főszereplők történetét, mert a film végén X-23 nem véletlenül fordította át a keresztet X alakká ezzel azt jelentve, hogy az X-men filmeknél lezárult az eredeti főszereplők története, meg valószínűleg Hugh Jackman ez miatt nem fog feltűnni még cameo szerepben sem az X-men Új Mutánsokban sem a Sötét Főnixben, egyedül a Deadpool folytatásában tudom elképzelni. Hugh Jackman, Patrick Stewart, Halle Berry, Ian McKellen, Anna Paquin, Famke Janssen, James Marsden, Shawn Ashmore, ők voltak az a színészgárda, amely több mint egy X-men trilógiában szerepeltek (X-men trilógia, Wolverine trilógia, Eljövendő múlt napjai, Hugh még az elsőkben és az apokalipszisban is nagyszerű cameo szerepeket kapott, olyanokat amelyeket még szerintem maga Stan Lee is megirigyelne). Hugh Jackman ezzel az utolsó Wolverine filmjével pedig örökre bekarmolta magát a szívünkbe.
2017. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!