Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az X-Men filmeket hogy érdemes...

Az X-Men filmeket hogy érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Eddig nem igazán voltam nagy X-Men rajongó,de már egy ideje magába szívott a Marvel-univerzum.;)

Szóval érdekelne,hogy a készítési vagy a történeti sorrend a jobb,illetve kéne egy lista.

Előre is köszönöm!



2017. ápr. 4. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
jobb felső sarokban található egy kereső, nagyon hasznos kis jószág, ott rátudsz keresni az x-men kérdésekre, azt fogod látni, hogy ugyanez a kérdés kb. minden hónap felmerül, ott van rájuk válasz is
2017. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az összeset, megjelenés dátuma szerint. Ha nem vagy szellemi fogyatékos, akkor össze tudod rakni. De ha számít az időbeliség, akk erről van 1-2 fajta verzió, x-men kezdetek, + farkas és így tovább
2017. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én most ülök neki eszerint:

X-Men kezdetek: Farkas (2009)

X-Men az elsők (2011)

X-Men a kívülállók (2000)

X-Men 2 (2003)

X-Men az ellenállás vége (2006)

Farkas (2013)

X-Men az eljövendő múlt napjai (2014)

X-Men apokalipszis (2016)

Deadpool (2016)

Logan (2017)


a deadpool nem tudom mennyire számít ide de megnézem, így találtam a listát. állítólag készítés sorrendjében jobb, de kíváncsi vagyok, megpróbálom így is.

2017. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!