Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziban mekis hamburgert enni...

Moziban mekis hamburgert enni ciki, vagy tilos?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg tilos minden kaját bevinni amit nem ott vettél, de gyakorlatilag sötét van és senkit se fog érdekelni ha úgy viszed be hogy nem lóbálod az orruk előtt. Azért szerintem kicsit gáz kb megebédelni a moziban, a nasizás még rendben van, de azért se vagyok annyira odáig.
2017. jún. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon régen középsuli alatt haverokkal egy halom mekis kaját vittünk be a filmre (hátizsákban jól eldugva :D) és azt ettük, mert éhesek voltunk és nem volt idő már a film előtt megkajálni. Nem éreztük cikinek és igazából tényleg senkit se fog érdekelni (nézők közül), hogy mit viszel be, ha nem öntöd mások ölébe.
2017. jún. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez érvényes erre is, mint minden másra a moziban: ha nem zörögsz vele, nem zavarod mások nyugalmát akkor nyugodtan.
2017. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

eleve bunkó dolog enni moziban.

színházban sem eszel.

az hogy ettől függetlenül szokás pl a popcorn és még buzdítanak is erre,az csak egy rossz és illetlen beidegződés és amcsi majmolás.

2017. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A mozi ilyen téren teljesen különbözik a színháztól.

A színházban a szereplőket tisztelik meg bizonyos dolgokkal.

2017. jún. 23. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!