Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dexter cimű sorozathoz vélemén...

Dexter cimű sorozathoz vélemények? Spoiler nélkül

Figyelt kérdés

2017. júl. 5. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A 4. évad után már igen komolyan elkezd kifáradni. Nagyon túl lett nyújtva.
2017. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én már a második évadnál feladtam, pedig nem szoktam.
2017. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy darabig egész jó, de aztán valahogy unalmas, vontatott lesz.

A 8. évad pedig maga a borzalom. Mintha a Trónok harca írói hányták volna össze, azok irányításával, akik a Dorne plot-ért is felelősek. Szóval botrány.

2017. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem ezt a sorotatot, de az utolsó évad valóban egy ésszerűtlen zagyvaság, mindent bele akartak zsúfolni, felesleges szálak és a vége...

Az elején megismert Dexter sokkal jobb, az első évad nagyon jó volt. Kezdd el ha gondolod. :)

2017. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek😊😊
2017. júl. 6. 10:42
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó évadod nem számolva alap sorozat forever.

viszont az utolsó évad olyan mintha nem is a sorozathoz tartozna annyira összetákolt sza-r lett.

2017. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne véleményekre alapozva nézd/ne nézd. Mert hát ugye kinek a pap, kinek a papné. Sokan odavannak a Trónok harcáért, vagy a Walking Dead-ért, én pl. egyiket sem bírom megnézni. Ennek ellenére nem beszélnék le róla senkit. Szerintem az a biztos, ha megnézel 2-3 részt az első évadból(legyen bármelyik sorozat is), és meglátod érdekel-e.

Én a Dextert imádtam, bár tényleg a 8. évad nem volt olyan jó mint a többi, de azért elment. Csak hát a végét cseszték el szerintem is.

2017. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm :33
2017. júl. 13. 11:31
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Most darálom a harmadik évadnál vagyok. ez egy kib...ot csoda!
2017. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
koszi😊😊
2017. júl. 16. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!