Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az embereket már nem zavarja,...

Az embereket már nem zavarja, hogy a cápás horrorok/thrillerek eléggé hamis képet adnak a cápákról?

Figyelt kérdés

És ezzel eléggé ártanak ezeknek az állatoknak?


Mert mostanában egyre több ilyen film jön. pl. most is az Open water 3 https://www.youtube.com/watch?v=etnN5Adg6qM


A Cápa után anno eléggé nagy botrány volt és az eredeti könyv írója is megbánta, hogy megírta a könyvet.

Most már ezek a művek nem úgy hatnak az emberekre és a helyén tudják kezelni, hogy ez csak film vagy szimplán lexarják a rendezők és csak a profitot nézik?


Titeket hogyan érintenek meg a cápás filmek?



2017. júl. 6. 00:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem annak idején a cápákat, és emiatt kezdtek el érdekelni ezek az állatok. Magyar ember lévén, aki nem járhatott tengerpartra nyaralni, érzelmi szinten (rettegés) nem érintett meg a dolog. Az sajnálatos, amikor állatokból csinálnak horrorfilm-sztárokat profitéhes alkotók, de az az ember is szánalmas, akinek annyira fingja sincs a zoólógiához, hogy beveszi az emberevő, tízméteres, intelligens fehér cápa legendáját.
2017. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én nagyon szerettem annak idején a cápákat"


Mármint a Cápa I-II-III-IV-et.

2017. júl. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Sem a nézőket, sem a forgatókönyv írókat, sem a rendezőket nem érdekli a valóság. Előbbieket a borzongás, utóbbiakat a bevétel. Én szeretem a cápás filmeket, illetve a természetfilmeket is. De nem csak a cápás filmeknek nincs közük a valósághoz. Már minden állatból emberevő szörnyet faragott Hollywood. Medvék, méhek, kígyók, kutyák, krokodilok. Hogy a többi agyament szuperprodukcióról már ne is beszéljek. Mivel nem elég ijesztő, ha egy medve tép szét egy embert, ki kellett találni King-kongot, Godzillát, és a dínókat is.
2017. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A 75-ös Spielberg Cápa az egyetlen cápás film ami jó, amiben egy óriási cápa szerepel és irtja a népet, na de az nem "egy cápáról" szól hanem "a cápáról"... Aki nem birja felfogni, hogy az egy fiktiv óriáscápa, akkor az h#lye, nem ad semmilyen képet a cápákról a film, mivel nem valódi.

A többi cápás film mind hulladék, és abból alapból nem lehet kiindulni, hiszen akkor Asylum filmek alapján félhetnénk a cápavihartól meg a homokcápáktól meg a téglacápáktól is.

2017. júl. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A horror film nem természet film.

Emberek sem rohangálnak késsel a kezükben az erdőben, miközben maszkot viselnek.


Ez mind a képzelet szüleménye. Aki nem képes a fantázia és a valóság között különbséget tenni, annak van egy jó hírem: Hitler egy t-rex hátán fog visszajönni a halálból 2018-ban!

2017. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a mai generáció már a nat geo-n nőtt fel,úgyhogy kb cápaszakértő az emberek fele.

de 40 évvel ezelőtt információ hiányában mondhatni logikus volt,hogy a film vetítése után szétparázták magukat,meg elnéptelenedtek a tengerpartok.


az utóbbi idők cápás filmjeit már nem bírom végignézni.

ami tetszett az a szörfös csaj bajnok története volt,akinek kislányként lekapta egy cápa a karját és fél karral is bajnok tudott lenni később.

2017. júl. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!