Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szóltok a filmekben lévő...

Mit szóltok a filmekben lévő hamis vagy kamu hangokról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy mi a véleményetek a filmekben levő hamis hangokról amik az életben nem léteznek. Pl. minden számítógép hangot ad ki, még akkor is amikor egy képet néznek rajta. Minden telefon egyféleképpen csörög.

2016. dec. 25. 23:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nekem is eszembe jutott már hogy milyen hülyeség amikor egy jelen vagy jövőben játszódó filmben pittyeg a számítógép össze-vissza. Ez szerintem azért van csak hogy ne legyen olyan csönd, legyen valami hangjelzés a néző felé hogy épp most ezt csinálja. Ugyan úgy mint az érintőképernyős eszközöknél is csináltak gombnyomáshangot.

Egyébként meg nem tudom mennyi idős vagy de ha fiatal akkor lehet hogy nem tudod hogy régen tényleg olyan hangokat adtak ki a gépek.

2016. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!