Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ma végzem ki a trónok harcát,...

Ma végzem ki a trónok harcát, már ezt nézem 1 hónapja és nagyon hiányérzetem lesz ha vége. Tudtok hasonló jó sorozatot, vagy ez esélytelen?

Figyelt kérdés

Nem egy sorozatot láttam már pl pretty,vámpírnaplók,Orange is the new black,suits, shameless,kaliforgia,gossip girl, született feleségek stb de hát egyik se ért a trónok harca közelébe, valami ötlet?

Nem vagyok nagy fantasy rajongó de ezt nem lehet nem szeretni.


2017. júl. 7. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem fantasy, de a The Borgias elég jó.
2017. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LeonScottKennedy ***** válasza:
Hannibal, Luther
2017. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem személyes nagy kedvencem a GoT-on kívül a Vikings. A Breaking Bad-et is nagyon sokan szeretik, valamint a Borgiák is elég népszerű.
2017. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Gyűrűk Urát.
2017. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a spartacusnak,vagy a vikingeknek nekieshetsz,meg nemsokára jön a th új évada.

talán a jövő héten.

2017. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát az a baj ezeknek a sztorija nem érdekel. Valami olyasmit keresnék mint az originals,vámpírnaplók,pretty ami azért különleges "lényekről" is szól de még is életszagú, pápák meg vikingek nem az én világom, se a zombik.

Trónok harcába is azt szerettem hogy bele lehetett élni magunkat a sztoriba és még is rettentő izgalmas hiába nem evilági sokszor.

2017. júl. 9. 11:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Orphan blackről mi a véleményetek?
2017. júl. 9. 13:14
 8/10 LeonScottKennedy ***** válasza:

#7:

Klónokról szól, nincs benne semmi misztikussák, csak sci-fi elemek, egyébként meg eléggé földhözragadt, de nem nevezném éppen életszagúnak. Tegyél vele egy próbát, az első pár rész után tudni fogod, hogy érdekel-e vagy sem.

2017. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Orphan black-et csak ajánlani tudom. Nekem ez az a sorozat, aminek ha vége lesz, hatalmas űrt fog hagyni bennem. Izgalmas, vicces, nem egyszerű, sokat lehet gondolkodni rajta. Tatiana Maslany alakítása a legjobb, amit láttam.
2017. júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
odaát
2017. júl. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!