Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet ajánlanátok egy...

Milyen filmet ajánlanátok egy 8 éves fiúnak ami a you tube-on is van?

Figyelt kérdés
Akció filmet szeretnék,mint a Karib tenger kalózai,vagy a Harry Potter,csak 8 évesnek való változatban. Narnia krónikája neki való? Azt hiszem az nincs fent egyébként.

2017. júl. 8. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi való egy 8 évesnek, én a karib tenger kalózain kiskoromban féltem, amikor a hajon a kalózok átváltoztak a holfényben csontvázzá :D De ha kitaláltad melyik film jó, küldök linket nem muszály fent lennie youtube-on. megkeresem neked máshol.
2017. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy a Gorilla bácsi jutott eszembe, abban nincs semmi csúnyaság, akciófilm, Vin Diesel-el. Vicces szerintem gyereknek simán nézhető
2017. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Éjszaka a múzeumban,Apafej.Ezt a kettőt néztem még,de ezek sincsenek fent a you tube-on. A Karib-tenger kalózai sincs fent.
2017. júl. 8. 17:59
 4/6 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Miért youtubeon? Miért nem töltöd le neki normális minőségben? Yt-n nincs fent jó film, főleg nem magyarul.
2017. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már rájöttem,hogy nagyon lekorlátozták a you tube-ot. A férjem szokta intézni a letöltéseket,de ő nincs itthon. Én meg nem értek hozzá egyáltalán. Hiába adná meg a jelszavát,akkor se mennék vele semmire. Én olyan oldalakat néztem,ahol nem kellett regisztrálni és jobbnál jobb sorozatok voltak.Sajnos egyszer csak regisztrálni kellett volna,de hiába regisztráltam,nem fogadta. Így hoppon maradtam. Félbe maradtak a sorozataim is,de ez most mellékes.
2017. júl. 8. 18:14
 6/6 LeonScottKennedy ***** válasza:

Ha nem baj, hogy angol oldalak, akkor tudok ajánlani 3 nagyon jó oldalt, ahol nem kell regisztrálnod, és teljesen ingyen a torrentes letöltés:

Rarbg, isohunt, thepiratebay

Ezeken a világon bármit megtalsz, beleértve filmeket, sorozatokat fullhd-ban, angolul természetesen. Magyar oldalakat nem ismerek, mivel hogy csak eredeti nyelven nézek bármit is, a magyar szinkront undorítónak találom, szóval ilyen téren nem tudok segíteni.

2017. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!