Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem vetítenek hazánkban...

Miért nem vetítenek hazánkban filippínó filmeket és sorozatokat?

Figyelt kérdés
Megnéztem filippínó nyelven és angol felirattal a You're Still The One című filmet és nagyon tetszett, illetve szintén filippínó nyelven és angol felirattal az Impostor és a Born for You című sorozatokat, amiket szintén nagyon szerettem. A legtöbb film, vagy sorozat pedig, ami érdekelne vagy nincsenek a neten, vagy csak rossz minőségben. Pedig hamarosan kijön a Bloody Crayons című horror is, amit szintén megnéznék szinkronosan. Szerintetek miért nem vítetik ezeket hazánkban? Én nagyon szeretem Maja Salvadort és Janella Salvadort is, az első kettőben, amit említettem, Maja Salvador látható, míg a másik kettőben Janella Salvador. Jó lenne, ha többen megismernék őket hazánkban is.
2017. júl. 9. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán mert nincs rá igény.
2017. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ott van erre az internet, ha ott fentvannak egyáltalán. így van, nincs rá igény, nem érné meg.
2017. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg angolul és a világ kinyílik előtted.
2017. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem vetítenek magyar filmeket a Fülöp-szigeteken?
2017. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De honnan tudják, hogy nincs rá igény, ha meg sem próbálják? Régen török sorozatokat sem vetítettek, most meg tele van velük a tévé (ami egyébként nem zavar).
2017. júl. 10. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyéb ázsiai filmeket sem vetítenek. Van egy-két koreai szappanopera vagy horror, és ezzel el is intézik. Nem ismerik, de nemhogy ázsiai, de sok európai film is ismeretlen Magyarországon.
2018. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!