Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az alábbi horror/thriller...

Az alábbi horror/thriller filmek közül melyeket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

-[rec]

-The Exorcist

-Az árvaház 2007

-Poltergeist – Kopogó szellem

-Omen (1976)

-Hannibál

-Vörös Sárkány

-A titkok kulcsa

-Se7en

-Titkos ablak

-Hetedik érzék


Eddigi kedvenceim pl. Shutter eredetije, Kör, Rettegés háza, Silent Hill.


Átkok és Fűrészek viszont nem tetszettek annyira. Vagyis fűrész még úgy 3-4. részig okés volt, a krimi miatt nézhető, mert az ilyen ömöljön minél több vér/baltás gyilkosos horrorokat nem tartom sokra. Átok meg gagyi (SZVSZ), eredetije megnézéséhez sincs már kedvem. :)


Ezek alapján mit ajánlanátok? Írhattok a listában nem szereplő filmeket is.


2010. máj. 21. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
The Exorcist, Omen (1976)
2010. máj. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A titkok kulcsa nagyon jó! Egészen meglepő a vége! Én még a Tükrök-et ajánlom, az is izgalmas.
2010. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem tükrök trailer-t. Jónak tűnik, köszi, hogy ajánlottad! Hozzáadom megnézendő filmekhez.
2010. máj. 21. 09:24
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem:Omen,Hannibál,Vörös sárkány,Hetedik érzék

esetleg még a Rec.

2010. máj. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Fekete víz

31. kilométer

Betolakodó (ezt csak akkor, ha nem vagy terhes, vagy érzékeny a babák miatt)

2010. máj. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam ezek közül az összeset, de nekem az Omen nagyon nagy kedvenc, a Se7en is rohadt jó, de az szerintem kevésbé azért, mert parás, inkább azért, mert jó a sztori nagyon.
2010. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még a Ragyogást ajánlanám neked ha félelmetes filmre vágysz!:)

Miután megnéztem este nem bírtam aludni, sírtam és napokig rágódtam rajta!:) Nagyon durva film!:D

2010. máj. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ragyogást mások is ajánlották. Azt hiszem lesz mit néznem, ha továbbra is ilyen "gyönyörű" marad az időjárás...


Köszi a válaszokat.

2010. máj. 21. 11:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Omen

Hannibal

Voros Sarkany

+ ha nezed a hannibal sorozatot akkor ne hagy ki a Baranyok Halgatnak-ot, meg a Hannibal ebredese.Igaz a Hannibal ebredese a legujabb, de azzal kezd, mert az egy elozmeny film.

Tudom ajanlani meg az Atok-nak az eredeti japan verziojat,

es ha szereted a nagyon izgalmas thrillereket akkor ne hagy ki a Stepfathert és az Orphan-t, meg a Last House on the left-et,a Surveillance-t.Hirtelen ennyi jutott eszembe amiket szerintem erdemes megnezni.

2010. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ha igazán parasát akarsz és elhiszed hogy megtörtént esemény mivel már ugy kezdödik hogy elmondja a nö hogy ez igaz történet de megnyuktathatod magad hogy csak egy film a film egyes részein megy a kép egyik felén az eredeti felvétel igen durva a negyedik típusu találkozas. feltétlen nézd meg de nekem még a

paranormál activity is bejön ha meg nézted öket örülnék ha leirnád a véleményed

2010. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!