Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki melyiket ajánlja és miért:...

Anonymus.lány kérdése:

Ki melyiket ajánlja és miért: Vámpírnaplók, glee vagy zöld íjász?

Figyelt kérdés

2017. júl. 11. 18:07
 1/7 3.14159265357989 ***** válasza:
67%

A Zöld íjászt még nem láttam, csak néhány részt, szóval arról bővebben nem tudok nyilatkozni (szerintem nem volt rossz, egész izgi, de valamiért mégsem néztem még végig).

A Vámpírnaplók szerintem borzasztóan unalmas. :D Az első tíz részt láttam, 4et a második évadból, és kb csak azért néztem meg őket, mert a barátom, akinél voltam éppen, nagyon szerette. Hát én majdnem elaludtam :D Az első pár rész emlékeim szerint nem is nagyon szól másról, minthogy Stefan beleszeret Elenába és... hát ja ennyi :D (Stefant nem tudtam komolyan venni egy pillanatra sem)

Kicsit elfogult vagyok, de nekem a Glee nagyon sokat adott. Szerintem szuperek benne a zenék, nagyon tehetségesek a színészek is ebből a szempontból. Érdekes a történet, nagyon jó operatőri megoldásokkal is találkoztam benne, sőt, nagyon kreatív írói megoldásokkal, fordulatokkal... Szerintem majdnem minden szereplőt lehet szeretni valamiért, lehet szurkolni barátságoknak/szerelmeknek, van néhány nagyon szép kapcsolat benne (meg persze néhány szupercuki is :D). Oké, persze, van néhány butuska megoldás benne, nem tagadom, de megszokható és egy idő után nem zavaró. :D Igazából személy szerint én úgy gondolom, hogy még a rosszabb pillanatokat is érdemes kibírni a sorozatból, a társaság összetartása, céltudatossága, sikerei nagyon ösztönzőek, öröm nézni, még akkor is, ha kitaláltak. Ja, és persze, néhol elképesztően vicces is az egész, néha meg nagyon megdöbbentő, drámai és szomorú. Szerintem tinisorozathoz képest egészen rétegelt a történet és a szereplők is. Ja, és ami ezt a sorozatot illeti: szerintem ne nézd tovább a 3. évadnál, annak a vége annyira jó lezárása az egésznek, ráadásul, én továbbnéztem, és a 4. évad, az első tíz rész alapján közel sem olyan jó, mint az első három (a 3. végén a főszereplők nagy része elballag). Az első 3 évadon kívül még tudom ajánlani a 6. évad 12. részét,aminek 2009 a címe és igazából a Pilot ideje alatt játszódik, ergo még az eredeti szereplőkkel, az a 6. évad nélkül is teljesen érthető, és felfed néhány olyan részletet, amit én sajnáltam volna, ha kihagyok. :)

Remélem tudtam segíteni, bár az első két sorozatot nem ismertem annyira. :D (vagy nem szerettem... :D)

2017. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, azt hiszem akkor maradok a gleenél
2017. júl. 11. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a vámpírnaplókból kb 5 részt bírtam megnézni és utána kasza,nem tudott lekötni.

glee,nem tudom mi.

a zöld íjász nézhető,olyan közepes sorozat.

de nem olyan hogy megőrülsz,hogy láthasd a következő részt úgy várod,és kicsit infantilis is,meg bárgyú,de a közepesek között nem rossz.

2017. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
69%
A vámpírnaplókat kicsit tovább kellene nézni es akkor talán izgalmasabb lenne pár részből nem lehet szerintem meg ítélni egy 8 évados sorozatot aminek évadonként van tobb mint 20 része.
2017. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne öld az agyad kisszivem nézz trónok harcát totál szívást!!
2017. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
67%
Én is a Glee-t ajánlom. A zenék nagyon jók benne. A színészek zseniálisak és a karakterek nagy része szörnyen szerethető. Nekem sorsfordító volt a sorozat. Nagyon megváltoztatta a gondolkodásom. Szerintem sokkal több embernek kéne ismernie Magyarországon.
2017. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kinő111 válasza:

A vámpírnaplók nagyon szomorú.De megható is. És voltak részek mikor röhögőgörcsöt kaptam.


Ha a zöld íjászt kezded el nézni akkor a 3.évadtól kezdve a Flasht is kezd el.És igazából elég sok benne a sötét rész mivel a főhős este támad.


A glee egy nagyon jó gimis zene klubról szól. De nincs lefordítva a 2.évad felétől és én még azt az évadot se találtam meg.

2019. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!