Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? Leírtam...

Melyik film lehet ez? Leírtam mindent amit tudok, remélem valakinek ismerős lesz.

Figyelt kérdés

Nem tudok nagyon sok dolgot, nagyon régen láttam a filmet, csak pár dologra emlészem, azokat megosztom veletek:

A film végén, ha jól emlékszem, a kis ufólények ugrálva jöttek a kisfiú felé közben pedig a Boney M - Sunny ment.

A kisfiú apja valahogy meghalt, építésen dolgozott és épp akkor halt meg, amikor vitte körbe a dolgozatát, hogy a fia milyen okos, akkor történt vele vmi.

A kisfiú nem is tudom, mindig is akart vmi, aztán találta ezt a kis nem is tudom mit, de mintha az űrből jött volna, úgy emlékszem. Ha jól emlékszem úgy nézett ki mint vmi Furby vagy nem is tudom.


Még talán az is segíthet, hogy valami ázsiai országban játszódik, kína talán, de thai föld is lehet, a lényeg, hogy ázsiai a kisfiú és az apukája is.



2017. júl. 12. 11:14
 1/2 anonim válasza:
talán a Jelek?
2017. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, biztos nem a jelek. A végén egy rakás Furby nek kinéző kis szőrös vmi ugrált és szaladtak a kisfiú felé. Egész jó film, így visszaemlékezve, anno még a HBO-n láttam, de sajnos a címére már nem elékszem :\
2017. júl. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!