Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karib tenger kalózai 5 -...

Karib tenger kalózai 5 - Salazar bosszúja. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Megnéztem a Karibi kalózok 5. részét és azt kell mondjam hogy nem vagyok elájulva tőle.


Ami leginkább nem tetszett benne az az volt hogy Jack szerepe most nagyon rossz/erőltetett volt. Nem a megszokott Jacket kaptuk akit szerettünk, hanem egy több mint a film feléig tartó részeg kalózt és ez nagyon idegesítő volt.


A másik dolog meg az, hogy az ediigi részekhez képest ez egy rövidke rész volt, és lényegében a film feléig semmi lényeges dolog nem történik. Szinte ugyanazt láthatjuk 50 percen keresztül amit az előző részekben agyon jól megtudtak csinálni rövidebben.


És ami még elég idegesítő hogy ma már szinte minden filmbe beleraknak 1-2 felnőtt poént. De kérdem épp Minek? Nem vicces hanem inkább kellemetlenül éreztem magam miközbe kisfiammal néztem. Ugyanis ezek a filmek leginkább a gyerekek érdeklődési körét tekintik.


Amúgy maga a film nem lett rossz ezekhez képest.


Viszont azt tekintve hogy az első 3 rész Oscar jelöltes/díjas ez szörnyű nagy eresztés volt.


Nektek mi a véleményetek ezekről?



2017. júl. 12. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Abban nagyon is igazad van,hogy Jack Sparrow karaktere eléggé megváltozott.Az is igaz,hogy az előző részeknél kissé gyengébbte sikerült,de alapjába véve szerintem egy jó film.Bevallom,hogy szórakoztam rajta.Bár idegesített,hogy itt nem láthattam az igazi Jack Sparrow kapitányt,de úgy éreztem,hogy a végén kezdett visszatérni a szerepébe.Sok helyen jó poénok voltak,amiken nevettem is.Nekem tetszett,de az első 3 rész messze lefutja.
2017. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszett.. A tortenet maga az nem lett volna rossz, de kb ez ugyanaz volt mint az elso resz. Annyi mindenen atment Jack, es meg mindig ott tart hogy ki akarjak vegezni? es nincs egy normalis hajoja? Basszus az elso reszben egy csettintesbol elkotott egy hajot most meg?.. Egyebkent egesz jol kezdodott, Willel stb.. Aztan Will ha benne volt 4-5 percet osszesen ._. ne mondjatok mar hogy csak en vartam Jack es Will nagy talalkozasat.. erre meg nagy semmi, siman beszallhatott volna a legenysegevel a vegen levo "csataba". Meg komolyan nem tudtak valami jobbat kitalalni annal hogy ket fiatal zaklattja Jack-et hogy segitsen nekik... Nagyon unalmas volt szerintem. Egyszer nezhetos ha az ember szereti a tobbi filmet is.
2017. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!