Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyedül beülni a moziba...

Zolma kérdése:

Egyedül beülni a moziba mennyire gáz?

Figyelt kérdés
20/F

2017. júl. 16. 04:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gáz? Mert ekkora a társadalmi nyomás?

Na ne már, ha szeretnél megnézni egy filmet nyugodtan ülj be rá és érezd jól magad.


25/f

2017. júl. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek a filmet fogják nézni, nem téged.
2017. júl. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Én világ életemben egyedül ültem be a moziba. Nincs párom, nincs fikmezős haverom sem, akivel beülhetnék, így maradok egyedül. Soha senkit nem érdekelt még, és rajtam kívül is voltak sokan akik egyedül mentek. Ez teljesen természetes, ha érdekel egy film, azt megnézem, még eszembe sem jutott soha stresszelni azon hogy egyedül ülök be rá.
2017. júl. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ültem be többször egyedül moziba. Néha nagyon jól esett nem kompromisszumot kötni film és időpont terén.
2017. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,úgysem fogtok dumálni ha ketten,ha akár többen mentek.Aki moziba megy,az azért megy hogy élvezze a filmet,nem azért hogy társalogjon.Nem?
2017. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

Egyedül be sem engednek, a jegyellenőrzésnél csekkolják, van-e veled valaki. Ha nincs, hiába vettél jegyet, a mozi társasági esemény, szigorú szabályokkal...

...ja nem is!

Amúgy meg mit foglalkozol azzal, másik szerint gáz-e. Ha érdekel a film, elmész, megnézed, pont.

2017. júl. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még örülök is néha ha egyedül vagyok, jobban odatudok figyelni.
2017. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

ha nem szombat este mész akkor nem gáz.

csak szombat este a moziból randihelyszín lesz hatalmas tömeggel,ezért egyedül esetleg érezheted e miatt feszültebbnek magad amíg elkezdődik a film.


amúgy kiskoromban minden szerda délután mentem moziba egyedül még az internetes dvd-s korszak előtt.

kb ugyanazok az arcok voltak majdnem mindig minden korosztályból full egyedül és akkor nyugiban nyüzsgés nélkül élveztük a filmet max 5-8an a nagy teremben.

2017. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is egyedül járok nő létemre. És ráadásul általában úgy csinálom, hogy kiválasztom magamnak a helyet, oda megveszem a jegyet, és a mellettem lévő két ülést meg lefoglalom, hogy még véletlenül se üljön mellettem senki. Általában bejön ;-)
2017. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!