Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek, sajnos...

Lexi11 kérdése:

Egy filmet keresek, sajnos nem tudom a címét?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha jól emlékszem német film volt (talán). A főszereplő egy fiatal srác, énekes, aki megvakul. Emiatt otthon lakik, bedepizik. Ha jól emlékszem felfogadnak mellé valakit, persze egy lányt, hogy jobb hangulatba hozzák (nem olyan értelemben). Persze egymásba szeretnek. A srác újból látni fog, de összeveszik a csajjal mert hazudott neki, hogy hogy néz ki (azt hiszem). De végül minden jóra fordul. A történet hasonlít egy kicsit a Mielőtt megismertelek című filmhez. Csak nincs annyi dráma. Ha netán valaki ráismert kérlek mondjátok meg a címét. Nagyon szépen köszönöm! :)

2017. júl. 17. 14:08
 1/7 anonim válasza:
Vaklárma.
2017. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de sajnos nem erre a filmre gondoltam. :)
2017. júl. 17. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A pillangók szabadok (1972)
2017. júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem erre gondoltam. A film nem olyan régi. Ha jól emlékszem 2015-ös. :)
2017. júl. 17. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Vak-randi talán? Az 2015-ös is.
2017. júl. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megtaláltam azóta. Az ego című film.
2017. aug. 17. 19:55
 7/7 fonixportal válasza:
Keresek egy filmet. Jackie chan egyik filmje nem emlékszem a címére és csak egy rövid jelenet jut eszembe a filmből amikor harcol valami mágussal és egyszercsak megjelenik valami herceg akkor azt mondja a mágusnak hogy mostmár elmehet mert teljesítette a küldetését és ekkor kőszoborrá változik és utánna elporlad. Na ezt nemtudom melyik filje Jackie chan-nek
2019. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!