Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az eredeti...

Mi a véleményetek az eredeti Mary Poppins filmről?

Figyelt kérdés
Neketek tetszett? Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2017. júl. 18. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, már rengetegszer láttam. Csak kicsit hosszú, vagy túl sokat énekelnek benne. :)
2017. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Supercalifragilisticexpialidocious! :)


Cselekménye nem nagyon van a filmnek, és bár a jellemfejlődésről kéne szólnia, ezt sem tudjuk nagyon nyomon követni. Tulajdonképpen táncos és zenés jeleneteket látunk összefűzve. Gyerekeknek biztos tetszik ez a pörgős, vadul csapkodó cselekmény, de felnőttként nem tudtam élvezni. A kritikusok szeretik, úgyhogy kíváncsian várom bárkinek a véleményét, aki el tudja mondani, miért nem rossz ez a film.

2017. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A film, mint egy musical nagyon aranyos, egyik kedvenc filmem még ma is.

De, az igaz hogy túl sok minden történik benne, mivel a Mary Poppins könyvekben sok a cselekmény. Disney megpróbálta ezt visszaadni, de szerintem az eredmény nem tökéletes.

Mary Poppins ugyanis, a könyvekben, nem egy vidáman mosolygó, éneklő hölgy, hanem komoly és bár szertei a gyerekeket, ezt nem mutatja ki.

A karakterfejlődés, ugyan belekerült a filmbe, bár kicsit furcsán. Ugyanis sokan a gyerekekben keresik a fejlődést, pedig nem ott kell. Mr. Banks karaktere fejlődik, hiszen a gyerekek persze, hogy szeretnek csintalankodni, de az apjuk túl komyol, nem is látja őket, csak amikor 6:04-kor megjelennek előtte és ágybaküldi őket. Az író csodásan megalkotta, belerejtette a könyveibe, Mr. Banks fejlődését.

Igazából szerintem ez egy gyönyörű musical, de csak részben adja vissza azt, amit a könyvek mondani akarnak.

2013ban csináltak egy filmet Banks úr megmentése címmel, azt ha gondolod nézd meg, lényegében az író szemszögéből mutatja be, hogy hogyan lett a könyveiből film.

2017. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!