Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én szerintem gyűrné le...

Csak én szerintem gyűrné le magneto az egész bosszúállókat egy közös filmben?

Figyelt kérdés
Na jó hulk már nehezebb lenne de a többieknek nem nagyon lenne esélyük ha rajta van a sisak egy stadiont fel tud emelni meg tud "repülni" is bár a kepregenyhez képest eléggé le van gyengítve. Ti mit gondoltok ?

2017. júl. 18. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Thor pörölyét tudja mozgatni, szóval elég nagy esélye lenne.

A sisak miatt ugye Wanda nem tudna betörni az elméjébe.

Van-e felkészülési idő? Ez még fontos kérdés.

Elég nagy csata lenne, de azért szerintem nem nyerne. Nem feltétlen tud egyszerre több, mint 6 emberre figyelni. Pl Clint beosonhat mögé, és meglőheti, míg Magneto el van foglalva Thor-ral és a Kapitánnyal.

2017. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Scarlet witch az apja ellen fordulna ?
2017. júl. 18. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Scarlet wich már volt, hogy az apja ellen fordult, lehalábbis a képregényekben.

Szerintem a bosszuállók legyőznék, mert modjuk le tudja azokat fogni akiken vagy fém, egyébként azt nem tudom, hogy Thor kalapácsát le tudná e fogni, de addig Hulk vagy Spidey megrohanja hátulról. Azt sem tudom, hogy Víziót le tudja e fogni, mivel android, de attól még a kő működik a fejében.

Mondjuk szerintem ez azon múlik, hogy melyik verziókat használjuk a karakterekből.

2017. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, megtörtént már.

Végtére is nem tudta gyerekkorától fogva, hogy ki az apja, így nem is alakult ki akkora kötődés.

De ez ne legyen ilyen meglepő. Thor is fordult Odin ellen.

2017. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

attól függ,hogy a gyerek verzióban,vagy a felnőttben.

mert a gyerek változatban bunyózna harcolna,dobálná rájuk a felhőkarcolókat,hajókat stb és mivel magneto a negatív ezért legyőznék.

a felnőtt verzióban meg az történne,mint a rendőrökkel az erdőben az apokalipszisben,vagy a 2. részben a börtönőrökkel.

elég egy pici fém és az összes holtan esne össze mert pár mp alatt kilukasztaná őket.

szóval kb olyan mintha rájuk lőne,csak az ő lövedéke elől nincs fedezék,mert utánuk megy és kanyarodik a lövedék.

hulkba meg szemgolyón keresztül jutna be,ott szerintem ő sem olyan kemény,mert amikor rálőnek akkor védeni szokta.

2017. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megvan Hulk gyenge pontja. Eddig bele sem gondoltam.
2017. júl. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
ha igy nézünk a felnöt verziót akkor vasember legyözné mivel már az elsö részben is gépfegyverekkel löttek rá és a páncélnak semmi baja meg az hogy magneto irányitaná a páncélt kérdezném akkor hogy milyen páncélt vas páncélt esetleg nikkelt vagy kobaltot már az elsö vasember filmben aranypáncélra váltott a fegyverei is legfeljebb platinábol vagy olyan fém ötvözetböl van ami nem mágneses magneto nem gyenge igaz azonban megvannak a gyengéi valamint thor kalapácsát sem hiszem hogy tudná használni mivel odin elvarázsolta hogy csak az aki megérdemli igy ha még az magneto az erejével akárná irányitani lehet hogy nem tudná és még azsem biztos hogy mágneses a kalapács amerika kapitányt lehet hogy simán legyözné oké nem simán de az ö pajzsa az mágneses valamint fekete özvegy még solyom szemet hát nem tom ha robbanos nyillall lövi meg hiába álitja meg magneto felrobban hulk pedig hulk a legerösebbek közt van a golyo elöbb ragadna be a golyo a karjában mint az agyávban de nézzünk logikusan ha magneto szembe találná magát hulkal biztos nem egy kis tölténnyel akarná legyözni de a véleményem légenyében azt mondja hogy a bosszuálok nagy részét le gyürné
2017. júl. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Thor kalapácsát fel tudja emelni a képregényben is, igazából ha olyan ereje lenne mint az apokalipszisben akkor simán nyerne ? Mert azthiszrm elég durván nyomta abban a filmben is.
2017. júl. 20. 13:34
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
de most attol függ melyik világot nézed ha magneto akkor is feltudja mikor a világok egybeolvadtak akkor lehetséges hogy a filmben is felfogja tudni emelni demég igyis mekkora erőt kell neki ki fejteni mivel thronak ott van az emberfelleti ereje fe oké felemeli és utána mit csinál vele nem tud villámokat szorni a kalapácsal
2017. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!