Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tronok harca rajongok! Mi a...

Tronok harca rajongok! Mi a helyzet azzal az orult kirallyal? Na meg a Lannsiterekkel?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 22:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Északi házak vezetői = minden északi ház feje.

Ezzel szemben Aerys csak a Stark ház fejével, Rickarddal végzett.

Szóval miről beszélünk?

2017. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt írtam, hogy mindegyikkel végzett...szóval igazad van...mi a francnak kötekedsz?
2017. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
*Ráadásul azt is írtam, hogy a kíséretét, mert azokat az apákat hívatta oda és ki is végezte mindet.
2017. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kihagy az emlékezeted? :D

Engedd meg, hogy idézzek a válaszodból:

"az őrül király megölette az északi házak vezetőit (így pl. Ned apját és Ned bátyját is, Brandont)."

Szóval azt mondtad, de nem ismered el. Ennyi. Szerintem ha valamit beakarsz mutatni valakinek, akkor úgy kell leírni, ahogy ténylegesen van a történetben, nem pedig pontatlanul.

2017. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
De amúgy meg nem mindenkit végeztetett ki, mert Ethan Glover élve maradt. Szóval ez is hibás.
2017. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!