Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a film:Napjainkban...

Melyik ez a film:Napjainkban az amerikai hadseregben szolgált egy alacsony krapek és valamit kiszivárogtatott? (igaz történet alapján)

Figyelt kérdés
Állítólag mára már átoperáltatta magát nővé a katona srác. Valami titkot adott át valakinek. Hasonló, mint Edward Snoden. Úgy tudom erről a katonáról film is készült. Mi a címe?

2017. júl. 23. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A fickó (nő) születési neve: Bradley Edward Manning, most: Chelsea Elizabeth Manning, rövidebben Chelsea Manning. Ez alapján próbálj meg keresgélni, magyar oldalt ugyanis nem találtam a filmről, aminek az eredeti címe:


The Fifth Estate (2013)

2017. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Beírtam a címét, ki is dobott egy dokumentumfilmet. Rendes film nem készült róla?
2017. júl. 23. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
2017. júl. 24. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!