Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » One Piecet vagy a Fairy Tailt...

One Piecet vagy a Fairy Tailt érdemesebb elkezdeni?

Figyelt kérdés
Érveljetek is mellete/ellene ha tudtuk légyszi.

2017. júl. 25. 01:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én még egyiket sem láttam végig, de mindkettőt elkezdtem.

A One Piece már az 1. résztől megfogott, le se tudom tenni, most járok vele 138-nál. A legtöbben azt mondják, hogy az eleje unalmas és csak pár rész után indul be, de szerintem már az eleje is jó, még jobb olyan 30 rész után kezd lenni, de minél többen vannak a csapatban, úgy lesz egyre jobb:D

A Fairy Tailről nem tudok véleményt mondani, mert csak 1 részt néztem meg kíváncsiságból, az tetszett, de nem tudom milyen maga az anime. A sztorija, amennyire utána olvastam a Fairy Tailnek is jó, de van benne szerelmi szál is, amit sokan erőltetettnek látnak egy shounen animében. Mondjuk a One Pieceben is van szerelem, de az nincs beteljesülve, ezért a rajongók kb mindenkit mindenkivel shippelnek.:D

2017. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

One Piece - mindig érdekes tud maradni a maga módján. Bővíti világot a karaktereket. Csak az anime mostanában elég rossz minőségű. Szóval maga egy idő után, mert nincs benne időhúzás.


Fairy Tail - az anime eleje Edolasi befejeztéig nagyon jó, aztán romlik a minősége a történetnek (mangában is, nem csak az anime kinézete)

2017. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem mostani a kérdés ugyan de: Másodjára nézem a One Piece-t a Fairy Tailt pedig nem tudtam tovább nézni 15résznél... Másodjára nézve tudok olyan dolgokra figyelni ami elsőre fel sem tűnt(előre utalások, stb) imádom. Szórakoztató, izgalmas néha kicsit mondjuk bele lehet unni... mert van benne azért filler rendesen DE szerintem nagyon jó! Érdemes nézni jelenleg 800+résznél tart. 18.évad 1999óta megy és még folytatják egy darabig minden héten hétfőn jön ki egy rész vannak hozzá filmek amiket vagy megnéz az ember vagy nem(nem kapcsolódik a fő sztorihoz).
2017. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!