Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kellett ennyire elrontan...

Miért kellett ennyire elrontani a Hobbitot?

Figyelt kérdés
Siralmas. Tudom, már ezer éve jött ki. Elsőre is kiakadtam. Most pár év távlatából megpróbátam újranézni, hátha az idő javít rajta valamit. Még jobban kiakadtam.

2017. júl. 25. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nekem még az első része úgy, ahogy elment, a többi katasztrófa. Szerintem onnantól lett nevetséges, hogy Taurielt beletették.
2017. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ez egy elég rövidke kis regény, valahogy ezt is el kellett nyújtani. Pénz, pénz, pénz...
2017. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Nos, én úgy nézem, mint egy filmet, nem pedig úgy, hogy könyv alapján készült, mert akkor tényleg gáz.


Ha csak leülök és végignézem, akkor magába szippant és kilenc órán keresztül elvarázsolódok :) Harry Potter hat is katasztrófa, de eltekintek, hogy könyv alapú film.

2017. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert pénz. Peter Jackson eladta magát. Ennyi.
2017. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt is meg tudom nézni, van benne pár jó alakítás, és gyönyörű táj, és még mindig élvezhetőbb, mint sok másik, azonos időben bemutatott film. Amihez nem fér kétség: lehetne SOKKAL jobb is. Ahogy írtátok is, egy filmbe belefért volna a könyv tartalma, aki meg még nem kapott eleget, még mindig megnézhetett volna egy hosszú, rendezői változatot. Beletettek néhány új szálat, új szereplőt, de szerintem rontott rajta, nem javított. Viszont, ami miatt harmatgyengének érezzük ezt a mai viszonylatban átlagosra sikerült filmet (filmeket), az az, hogy ez TOLKIEN világa, és JACKSON rendezése. A Gyűrűk Ura annyira magasra tette a lécet azzal, hogy az egyik legtökéletesebb adaptáció ever, hogy onnan nagyot lehet esni. Tegye fel a kezét, aki nem ugyanazt a tökéletességet, klisék nélküli, tiszta zsenialitást várta el! :D
2017. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!