Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Koi to uso című animében...

Suzuku Yukiji kérdése:

A Koi to uso című animében végül kivel fog összejönni a főhős?

Figyelt kérdés
Még nem láttam az animét ezért aki tud egyéb kérdésekre is válaszolni mint például hogy hentai e vagy sem vagy hogy valamelyik szereplő féltékeny lesz a történet során az jó lenne :)
2017. júl. 26. 22:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat *Főhőssel..
2017. júl. 26. 22:59
 2/2 anonim válasza:

Hát, igazából ezt még nem nagyon tudni, mivel eddig még csak 4 része jött ki és még fut, szóval nem tudni :) a mangát nem olvasom, viszont annak 136 fejezete van eddig, szóval ott bármi történhetett már, de ha össze is jött valakivel akkor az közel sem biztos hogy maradandó, mivel még mindig fut, és nem úgy néz ki mintha hamarosan vége lenne (elég összetett).

Ami a hentai részt illeti...NAGYON max. csak annyi hlehetne mint a kuzu no honkaiban (megvan a tudat h van valami de te abból semmit nem látsz) DE eddig nem volt és szerintem annyira nem is nagyon lesz benne.

És ahogy látom Ririnát ahogy megy a sorozat, közte és Neji között még biztos hogy lesznek kisebb nagyobb bonyodalmak miatt (legalább is én úgy látom, hogy Riria hiába mondja h nem féltékeny Nejire h más lánnyal is van, de nekem nagyon is úgy tűnik mintha az lenne).

Hát röviden, a legkevesebb spoilerrel ennyi lenne. :)

2017. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!