Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok izgalmas, de nem...

Ajánlanátok izgalmas, de nem ijesztő sorozatokat?

Figyelt kérdés

Eddig amiket láttam és tetszett is: Riverdale, 13 Reasons Why, Skam, Gossip Girl,Egynyári kaland, Famous in love(ez határeset)

Most elkezdtem a Vámpírnaplókat, mert már nem volt ötletem, hogy mit nézzek, és erről csak jókat hallottam, de nekem valahogy sok. A történet izgalmas, csak nekem talán túlságosan is. Nem nagyon bírom a vér látványát, mégha tudom, hogy nem is igazi (nem kell beszólni, hogy gondolhattam volna, hogy vér lesz benn, mivel vámpíros).

Szóval a lényeg, hogy örülnék, ha ajánlanátok valami jó sorozatot, ami ezek alapján tetszhet. Előre is köszi!



2017. júl. 27. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szomszédok. Nem izgalmas, de nem is ijesztő (leszámítva a válltöméseket és a Tyúkanyó kerámiáit).
2017. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

- Charmed - az örök kedvencem

- Hex (ez angol, de ha TVD-t nem bírtad, akkor ne állj neki, a második évad durva)

- True Calling - bár itt meg hullákkal beszél a lány

- Skins 1-2 (a többi már szerintem ratyi) - angol fiatalokról szól, vér nincs benne, de káromkodás, szex igen


Én ilyeneket, mint te nem néztem, nekem az nem igazán sorozat.

De:

- Szívek szállodája

- The OC

- H2O - az eredeti

- Pretty little liars

2017. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Taboo. Birminghami bandája. Londoni rémtörténetek.
2017. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
chuck
2017. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pay attention! Mindenki azt kapja majd, amit kapni fog...
2017. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Halálos fegyver
2017. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Revenge(bosszú)

Orphan Black(Sötét árvák)

Prison Break(szökés)

The Secret cricle

A Klikk

Devious Maids (született szobalányok)

Blinspot (Rejtéj)

Ezek nem ijesztőek,nagyon jó sorozatok,de a legjobb sorozat az a The Originals:)

2017. júl. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kanizsai Rudolf válasza:
Júdás Asszonya!!! Bár van jó pár ilyesztő jelenet és gyilkosság De érdemes megnézni mert érdekes izgalmas titkokkal teli gondolkodtató ahhoz képest hogy venezuelai telenovella felér simán az amerikai krimikhez
2019. ápr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!