Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok tinikről szóló romantik...

Tudtok tinikről szóló romantikus japán, kínai vagy koreai filmeket vagy sorovatokat?

Figyelt kérdés

Találtam párat de azok mind feliratosak és hát nem nagyon szeretem az olyanokat. Ha lehetne szinkronosakat mondjatok, de ha nincs ötletetek akkor a feliratos is jó.


Előre is köszönöm. :)



2017. júl. 28. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

School 2015-Who Are You

Nemrég indult a School 2017 is.

Hi! School: Love On

Moorim School

Moon River

Utolsón kívül mind koreai, és sajnos egyik sem szinkronos.

2017. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2017. júl. 30. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudtommal elég keveset szinkronizáltak, ami távol-keleti, és akkor kezdjük általánosságban, még csak ne is tini filmekről.


Ha jól emlékszem, a délkoreai Oldboy szinkronosan is létezik, zseniális film.


És bár a Death Note 37 részes anime is zseniális, a szinkronos élőszereplős változatai kevésbé jók, főleg

a 2*2órás nem valami nagy szám, főleg nem az első része.


De pl több Kim Kiduk rendezte, délkoreai film is létezik szinkronosan, pl az Íj című, és talán a Binjip is, bár utóbbiban ritkán beszélnek. A Binjip kiváló alkotás.


Ennyit általánosságban a távol-keleti szinkronosakról.


Feliratosak:


most hirtelen a


Kokuhaku


c. japán film ugrik be, iskolában játszódik, kiskamaszok és egy tanárnő esete, eléggé megrázó dráma, zseniális film.

Viszont nem romantikus.

2017. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott közben egy japán túlélőfilm feliratos, iskolában játszódik ez is:


[link]


[link]


As the Gods Will (2014) (Kamisama no iu tôri)


Rendezte: Takashi Miike


"Takashi Miike (Ichi the killer, Visitor Q, Meghallgatás) alkotásait általában belengi valami megmagyarázhatatlanul beteg hangulat. Egyszerűen fantasztikus ez a rendező, hogy olyan műveket képes létrehozni, melyeknek látszólag a világon semmi közük sincs a valósághoz, és pont ez a zseniális bennük. Ha már világ körüli útra indultunk, akkor úgy gondoltam, hogy az As the Gods Will a leginkább idevaló horror, ha Japánról beszélünk.


Shun Takahata átlagosan unalmas életet él, és azt kívánja, bárcsak valami történne, ami felrázná ebből. Arra vágyik, hogy ne csak otthon üldögéljen, és a konzolt nyomogassa, hanem a valós világban is csöppenjen egy is izgalom az életébe. Mikor a történelem óra kellős közepén felrobban a tanár feje, és egy Daruma baba jelenik meg az osztályteremben, bizony elgondolkodik, hogy legközelebb ne ábrándozzon ekkora baromságokról. Ugyanis kezdetét veszi egy iszonyatosan bizarr és véres játék, melynek az első fejezete ehhez a fejhez kapcsolódik, ami az iskolában manifesztálódott. Itt még viszonylag egyszerűnek tűnnek a szabályok, hiszen, amikor Daruma megfordul (Daruma-san ga Koronda – szövege végére érve) és bárkit mozogni lát, az hasonlóan végzi, mint a szerencsétlen történelemtanár. Robbanó fejek, és a sebből vörös üveggolyók záporoznak, melyek megnehezítik a mozgás az egyre véráztattábbá váló helyiségben. Így elsőként túl kell élniük ezt a próbát, anélkül, hogy bepánikolnának, de nem árt megnyerni is a játékot, ha szeretnék túlélni ezt a napot [...]"

2017. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

...Meg van, beugrott közben egy japán tini romantikus vígjáték:

High School Debut:

[link]


Láttam ezt is, aranyos, egyszerű film. :)

2017. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

...na tessék, kérdező, tök jó, hogy kiírtad a kérdést, sorra jutnak eszembe japán filmélményeim. :) Szóval még mindig én vagyok, eszembe jutott, láttam feliratosan az alábbit is, megható, japán tini szerelmi tragédia:


Koizora -Sky of Love


[link]


És még kettő japán/délkoreai szerelmi tragédiát láttam, azokra is rákeresek, hátha kiderül, mi a címük, mert elfelejtettem a címeiket...

2017. aug. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fuh, 3 további szerelmi tragédiát is láttam, most jut eszembe, sőt, tini romantikus vígjátékból feliratos délkoreai sorozat, amit végignéztem, nagyon aranyos:


Playful kiss (Jangnanseureon Kiss / Mischievous Kiss),


ami a japán

Itazura na kiss

c. manga délkoreai adaptációja, de a thai, vietnami stb változatokról itt értesülhetsz:


[link]


Én a délkoreai sorit láttam, imádtam. :)

2017. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

juhé, megtaláltam az egyrészes délkoreai mozit is, tini szerelmi tragédia:


A Werewolf Boy (Neukdaesonyeon) :


[link]


Egy farkasfiút találnak falusiak.

A családban, akik ráleltek, van egy kamaszlány.

A farkasfiú ember, csak hát farkasok nevelték fel, ezért nem tud a fiú beszélni. Kamaszfiúról van szó.


A lány beszélni tanítja, foglakozik vele.


Szerelmi tragédia, kettejük szerelmét dolgozza fel a film, megható, lehet bőgni rajta... csupa gyengédség olykor...

2017. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Árad az ihlet, most egy japán live action ugrott be, egyrészes mozi, animesoriról:


Ao Haru Ride


Láttam animében is, meg moziban.


....És megvan!

Egy japán tini szerelmi tragédia, mozifilm:


I Give My First Love To You

(My First Love Is Dedicated To You)

(Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu)


[link]


Ez is megható...

2017. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!