Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Középiskolások! Ha a Ti...

Középiskolások! Ha a Ti sulitokban lenne egy filmklub milyen filmeket/sorozatokat szeretnétek nézni benne?

Figyelt kérdés

Milyen filmeket/sorozatokat néznétek meg?

Milyen sorozatokat néztek most?

Milyen filmet érdekelnek?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2017. júl. 28. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:

-Milyen filmeket/sorozatokat néznétek meg?

Ne legyen benne sok romantika, legyen egy kicsi izgalom is benne, és ne legyen unalmas.

-Milyen sorozatokat néztek most?

The 100, The walking dead, Lucifer

-Milyen filmet érdekelnek?

Amiben van egy kis horror, de ne vigyék túlzásba. Horror-dráma féleségűek

2017. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Trónok harca :D

A drót

Jóbarátok

Így jártam anyátokkal

Egy rém rendes család

2017. júl. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van filmlub. Úgy működik, hogy minden hónap egy másik műfajé, és akkor nézünk 2 filmet. Pl február a western. Nézünk egy régi és egy új western filmet, és azokat hasonlítjuk össze.

Én most a Vikingeket, Odaátot és Constantine-t nézek.

Filmeknél a fantasy, szuperhős és vígjáték a kedvenceim.

Viszont szerintem akkor jó, ha mindenféle film megy, stílustól, korszaktól, témától függetlenül. Az a jó, ha minnél több féle be lesz mutatva, hiszen ez a klub lényege. :)

16/L

2017. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mostanában nem nagyon néztem sorozatokat, de a Mr. Robotot nagyon szeretem. Hasonló az Utopia is, az is nagyon tetszett. Meg igazából a 13 reasons why sem rossz.

Mostanában én leginkább művész/független filmeket nézek, mint pl. Jarmusch vagy Linklater mozijai, de Tarr Bélát is szeretem.

16/F

2017. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi kollégiumunkban van filmklub. Nem járok oda, de a hirdetőtáblára mindig kiírják, hogy milyen film lesz a héten. Érdemes mindig változatos témát vetíteni. Egyszer lehetne egy régebbi film is, ami tanulságos is, aztán egy extrémebb, akciódúsat is lehetne választani, majd pedig nagyon romantikus filmet. Ha van olyan film, ami több részből áll (például: Elrabolva; A Vasember), akkor például az első részt levetíted hétfőn, a másodikat pedig a jövőhéten ugyanakkor. Bizonyos filmstúdiókhoz tartozó filmeket is vetíthetsz hetente (például: Marvel, DC), és lehetne néha egy-egy sztárhét (ezt úgy értem, hogy mondjuk havonta egy héten keresztül csak Jim Carrey-s filmek lesznek, de lehet ezt ugyanúgy csinálni a műfajokkal, hogy egy héten keresztül csak vígjátékokat lehet nézni, és ezek esetleg megszavazásra is kerülhetnének, hogy mikor melyik sztáré legyen a hét).

A kérdésekre válaszolván, én biztosan Marvel-filmeket néznék meg a legszívesebben, és ezek is érdekelnek engem. Sorozatokat nem szoktam nézni, de régen nagyon érdekelt az Éjszakai szolgálat (The Night Manager).

2017. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!