Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják a Sailor Moon...

Miért utálják a Sailor Moon Crystal animét?

Figyelt kérdés

Sailor Moon rövidem SM mondom.

Akkoriban gyerekként, nálam régi SM atomistenkirály animének számított. Úgy emlékeztem vissza, milyen jó anime volt. Sok év elteltével, felnőtt fejjel újra megnéztem régi SM. Azt kell mondjam régi SM bugyuta, gyerekes, túlzásokban vitt dráma és "vicces" jelenetek. Karakterek idétlen idegesítőek. De átváltozások meg támadások és soundtrackje még mindig jó. Crystalnak érett története van, karakterek normálisak, vannak jó zenéi, nincsen filler részek, az tény hogy átváltozások bénák meg néhol rajzolás béna. Nem rossz anime. Nem értem, sokan miért utálják a crystal és régi SM animét istenítik.



Szomorú vagyok, új évad helyett 2 animációs film lesz. :(



2017. júl. 29. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is azok közé tartozom,akik szerint a 92- es változat az igazi.Tény,hogy a Crystal hűen követi a manga fonalát,de pont ezért számomra rettenetesen összecsapott hatást kelt.A régi a többek közt a fillerek miatt volt kerek egész.Nem beszélve a karakterek ábrázolásáról és a betétdalokról.Számomra a Crystal a nyomába sem ér a Classicnak.Az első évad után fel is adtam.Nem tudtam végig nézni.
2017. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Mert ronda.
2020. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én utálom, de néhány rész után dobtam.


-Egyrészt mert tényleg túl giccses.

-Kaparja a fülemet a sok magas hang és a rinya.

- Túl nyálas. Nem romantikus, nyálas.

- Nem hozza a sima Sailor Moon hangulatát, pedig azt nagyon vártam.

2020. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!