Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Star Wars-film? A Baljós árnyak vagy Az ébredő erő?

Figyelt kérdés
Mindkét filmet sokan fikázták/fikázzák. Kíváncsi vagyok, hogy jelenleg hogy álltok ehhez a két filmhez. Ismétlem, csak erről a két filmről várok véleményeket.

2017. júl. 31. 08:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Heló!


Az ébredő erő tetszett eddig a legjobban, mert számomra a legkevésbé volt tele a olyan Star Wars-os dolgokkal, amelyek idegesítettek (Bár Kylo Ren egy idegesítő p:ocs, és Forest Whitaker halála egy nagy bullshit volt)

A baljós árnyaknál sok minden van, amire azt hittem, hogy a fiatalabbak miatt tették be, de nem, egyszerűen béna a rendezés és a körítés.

2017. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Forrest Whitaker nem szerepel Az Ébredő Erőben


Én amúgy mindkét filmet szeretem, Az ébredő Erőt jobban. Az pedig egész egyszerűen nem igaz, hogy rossz lenne a Baljós árnyak rendezése

2017. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még! :-)
2017. júl. 31. 11:42
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

"Forrest Whitaker nem szerepel Az Ébredő Erőben2


Elnézést, igazad van, rossz nevet másoltam be.

2017. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

"Az pedig egész egyszerűen nem igaz, hogy rossz lenne a Baljós árnyak rendezése."


Elkezdtem írni, miért botrányos a Baljós árnyak, de itt jobban összeszedték: [link]


Lucas önmaga paródiája. A filmben egyedül a látvány volt elfogadható. Semmitmondó dialógok, faarcú színészek, alibi karakterek, akikről szinte semmit sem tudunk meg, rakat felesleges giccs, a történetvezetés pedig csak jobb lehetett volna ennél (a sok kínos, mintsem vicces jelenetről nem is szólva)

2017. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%

Én is annyiszor lefutottam már ezeket a köröket elhiheted, 100-ból 100-szor cáfoltam már meg ezeket a "kritikákat"


Érdemes megnézni a videót, vagy csak a szokásos dolgokat kell végighallgatnom újfent?

2017. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Az Baljós árnyak legalább nem copy. (Ébredő erő=Új remény)
2017. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ma 12:13


A baljós árnyak még a rajongók között is annyi szidalmat kapott, hogy csoda, hogy nem tüntették el. Lehet védeni a filmet, és azt mondani, hogy nem fércmunka, de elég csak egy ténylegesen jó filmhez viszonyítani (még nem is kiválóhoz), hogy lássuk, nem véletlenül kap annyi hideget.

2017. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez újfent nem igaz :D javaslom nézz fel Magyarország legnagyobb SW fórumára (swsaga.hu) és ott látni fogod, hogy szinte kivétel nélkül szeretik az előzménytrilógiát!
2017. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%
Még az elnéző, fanokkal teli IMDB-n, is 6,5-ön áll. Így de, igaz, roppant gyenge film.
2017. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!