Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ez jó ötlet lenne...

Szerintetek ez jó ötlet lenne a 2019-es élőszereplős Oroszlánkirály-ban? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sokan ismerik a megható jelenetet amikor Simba találkozik halott apjával. A rajzfilmben jönnek a viharfelhők megjelenik Mufasa szellemként a felhőn, visszhangozzva beszél hozzá. De mind tudjuk, hogy ez a jelenet a valóságban nevetséges lenne és lehetetlen. Ezért kitaláltam egy történetet.

Simba elment sétálni Nala veszekedése miatt, és nem vette észre a gondolatok miatt, sétálás közben a mély sziklát ezért le esett és pont a fejére esett és 5percre elájult... És az fog lejátszódni a fejében mint ami a rajzfilmben is volt "Emlékezz" . Felkel és hazamegy és szól a zene és a lassított felvétel is megy. Mit gondoltok? Vélemények?



2017. júl. 31. 22:50
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem jó ötlet :)
2017. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%
Nekem tetszik, kíváncsi lennék rá. :D
2017. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, faca
2017. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És a forgatókönyvìrónak hogy írjak, ha nemtudom az email címét? :D
2017. szept. 2. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!