Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlanátok?

Vincze Adolf kérdése:

Milyen sorozatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szóval az van,hogy januárban elkezdtem nézni a The Walking Dead-et.Kb. 1 hónap alatt végignéztem az addigi részeket.Aztán pár hete a Zoo-állati ösztön-t kezdtem el nézni.Annak is megnéztem az összes eddigi részét.Néhány napja belekezdtem a Fear the Walking Dead-be,már ennek is megnéztem az összes eddigi részét.Nagyon szeretem az ilyen "világvégés"sorozatokat.Tudna valaki egy jó sorozatot ami olyasmi,mint a fent említett 3?

2017. aug. 6. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Breaking Bad
2017. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Z Nation szintén zombis.

The 100 szintén apokaliptikus. tini dráma. Tömören az emberiség az űrben él több száz éve, és visszaküldenek a földre 100 embert, h felderítsék, újra lakhatóvá vált-e. Ám amit ott találnak... :) Derítsd ki te:)

2017. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
The 100, Under The Dome, Revolution,
2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Wayward Pines

Ne tévesszen meg az első rész, folytasd tovább :]

2017. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Under The Dome. Fantasztikus egy sorozat.
2017. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
The 100,Under the dome,Falling skies.
2017. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igényesebbeknek: Rome, Hawaii Five-O, Downton Abbey, The Crown, Hornblower, Pride and Prejudice (1995-ös verzió), The Man in the High Castle, House of Cards, The Americans, Wallander (...), mindezeket eredeti nyelven.
2017. aug. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A kérdező "világvégés" sorozatokat kért.Az általad leírtak nem azok...
2017. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
The strain
2017. aug. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12 Monkeys

Into The Badlands

2017. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!