Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok könnyed, kissé...

Ajánlanátok könnyed, kissé vicces de nem az agymenők kategóriás sorozatot?

Figyelt kérdés
Egy laza, humoros sorozatot keresnék, amit a családdal el lehet nézni. De ne legyen Jóbarátok-Agymenők kategória.
2017. ápr. 28. 21:38
 1/10 anonim válasza:
Régi is jó, vagy most futó sorozat kell? Szerintem a könnyed, vicces kategóriába belefér mondjuk a Jim szerint a világ, vagy Született feleségek. Ha mostani kell, azokról nem tudok nyilatkozni, mert csak komolyabbakat nézek.
2017. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Bármilyen jó, csak legyen szinkronos, mert többnyire ebéd közben tudjuk nézni, és ott annyira nem megy a feliratolvasás :)


komolyabb is jöhet, csak ne forogjon minden zombik, hullák, űrhajók körül :))

2017. ápr. 29. 10:45
 3/10 anonim válasza:
Komlyabbak közül pl. a Homeland egész jó volt. Egy kis politika, egy kis dráma, egy kis akció. :)
2017. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem! Nem scifis, ugye?
2017. ápr. 29. 16:31
 5/10 anonim válasza:
Egyik sem sci-fi, de mindegyik szerethető. :)
2017. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, belelesek! :)
2017. ápr. 29. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Szívem csücskei, Így jártam anyátokkal
2017. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Brooklyn 99- nem százas körzet. Laza rendőrös, amcsi vígjáték.. szoktuk a családdal nézni, nekünk bejön.:)
2017. jún. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés, de azért gondoltam írok, sorozatokból sosem elég :)

Nem tudom mit takar a "család", nálunk a Merlin kalandjai volt nagy kedvenc, és ha sok a lány esetleg az Egyszer volt hol nem volt is jó választás lehet vagy a 200 első randi (ez egy magyar sorozat, de hihetetlenül vicces, még apukám is imádta, nagyon jó életszituációk vannak benne)

2019. ápr. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így igaz, sorozatból sosem elég! :)
2019. ápr. 16. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!