Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt aki képes volt sírni az...

Volt aki képes volt sírni az így jártam anyátokkal egyes részein? Ha igen melyiken?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sírtam!!! Amikor Robin mesélt a gyerekeinek és végén kiderült hogy nincsenek igazából... 😞
2017. aug. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon is ,amit az első válaszoló írt ,és még mikor Ted megtudta ,hogy Robin és Barney eljegyezték egymást.

Meg mikor Ted beszélt a német férfival ,aki Victoria barátja volt (most hirtelen nem jut eszembe a neve) és ment alatta ez a zene :Band Of Horses - The Funeral. Na akkor :D Meg igazából örömkönnyek is voltak sok részben.

2017. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is mikor Robin mesél a gyerekeinek, akkor is mikor Robin és Barney megegyeznek hogy szakítanak Norával és Kevinnel, de Robin nem tette meg

mikor Marshal apja meghal.

Mikor Barney találkozik az apjával és megkérdi hogy ha egy béna kertvárosi apuka akartál lenni miért nem az én béna kertvárosi apám voltál

Azthiszem ennyi :D imádom ezt a sorozatot :)

2017. aug. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyetlen jelenet van, amit akár tizedjére is látok, mindig megríkat. Ez pedig amikor Barney a kezébe veszi a lányát, és életében először szeret valakit teljes szívéből.
2018. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen konkrétan nem volt, viszont a 2-esnek: Klaus volt a srác neve (ez a Klaus az a klassz Klaus a koleszból? :D — ezen sokat nevettem)
2020. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az, amikor Barney probalja leszerelni az apjánál a kosárpalánkot, es kozben megy az a párbeszéd amit a 3as leírt.
2021. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
+ amikor karácsonykor belép Robin a lakasba es elindul a highway to hell és a fényjáték
2021. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!