Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc párosotok a Once...

Ki a kedvenc párosotok a Once Upon a Time-ból (Egyszer volt, holnem volt) és miért?

Figyelt kérdés
Nekem Emma-Hook és Regina-Robin

2017. aug. 8. 18:56
 1/9 anonim válasza:
az én kedvencem párosom Emma és Killian mert az ő szerelmük mindent túlélt eddig és kíváncsi leszek a 7 évadba mi történt Emmával
2017. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

CaptainSwan😍

Ez az a szerelmi történet, ami ellenségeskedéssel indult, és vegül a leggyönyörűbb kapcsolattá forrta ki magát, ami csak előfordul a képernyőkön. Semmi sem választhatja el őket, jobbá tették, boldoggá, teljessé egymást, továbbá Colin és Jen nagyszerű színészek.

2017. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Regina-Robin

Az eredeti verzió, amikor még Regina nem volt szétválva és Robin még élt.Mert olyan cukik voltak. Főleg Regina ; Daniel után megérdemelte a szerelmet .

2017. aug. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Emma és Hook nagy kedvenc :D

Igen Regina és Robin is nagyon édes páros, de én bírtam Emma és Henry igazi apja, Baelfire/Neal Cassidy kapcsolatát is.

2017. okt. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Belle és Mr Gold :D
2017. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Emma-Hook, de mostmár a Hamupipőke/Jacinda - Henry páros is. :)
2017. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Emma-Hook,Regina-Robin,Zörgőfürge-Bell és Henry-Violet😍 Szóval kb mindenki😊❤
2017. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Emma-Hook, Snow-Charming
2017. nov. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Outlaw queen, Rumbelle és Captain Swan a kedvenceim, mert ők egyszerűen egymás által lesznek azok, akik.
2022. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!