Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a kedvenc koreai, japán...

Hajni 197 kérdése:

Mik a kedvenc koreai, japán és kínai drámáitok? Már jó néhányat láttam és most valami újat keresek. A kérdés alá leírom nagyjából h miket láttam eddig.

Figyelt kérdés

Hana yori dango + koreai változat, Full House, City Hunter, Lie to me, My name is Kim Sam-Soon, Voice, Beautiful Mind... lényegében a legismertebbeket valószínűleg láttam, de légyszi írjatok egy pár jót, hátha akad köztük olyan, amit még esetleg nem. Film is jöhet, nem muszáj, hogy sorozat legyen.

Előre is köszönöm!



2017. aug. 5. 20:56
 1/5 anonim válasza:
Én inkább koreaiakat néztem szóval azokat tudok most neked írni. Az egyik a Secret Garden, ezt mindenképp kezd el, van benne szerelem, jó sok vicces jelenet, meg egy kis fantasy. Akkor a You are beautiful szerintem egy kötelező darab, ez is szintén szerelmes, ez is bővelkedik vicces részekkel, de ebbe még fontos szerepet játszik a zene is. Akkor van egy harmadik, ami nagyon tetszett: My love from the star, ez ilyen szerelmes-fantasy, a férfi főszereplő igazából egy másik bolygóról jött, a női főszereplő pedig egy színésznő. Szomszédok egymással, tehát már ebből kifolyólag is jó jeleneteket lehet látni. Volt még egy a Heartstrings, viszont ez nekem annyira nem jött be, de hátha neked tetszeni fog (ez szerelmes-zenés). Ja és a Master's sun, ezt még nem kezdtem el, de tervezésben van és azt hallottam, hogy elég jó.
2017. aug. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Master's Sun nagyon jó.^^

Oh My Venus, Chicago Typewriter, Suspicious Partner, Queen for Seven Days(hűű, nagyon izgi), Descendants of The Sun, Strong Woman Do Bong Soon, Weightlifting Fairy Kim Bok Joo, Goblin, Fight My Way, Cheese in the trap, Legend of the Blue Sea, Personal Taste, Romantic Doctor Kim, Shopping King Louie, I Remember You, You're all surrounded, My girlfriend is a gumiho

Jelenleg futó sorozatok közül pedig a Bride of The Water God, The King Loves, School 2017, Father is Strange; Bad Thief, Good

Film: Werewolf boy, Train to Busan, Miracle in cell no.7

Kínai: My Amazing Boyfriend

És még egy nagyon jó tajvani sorozatot tudok: Moon River

2017. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még kihagytam őket: It's okay, that's love; Lookout, Introvert Boss, D-Day; Rebel: Thief Who Stole The People, Duel, Signal, Tunnel, Gu Family Book, Doctors, Pinocchio, School 2015, Bridal Mask
2017. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1. Hozzászóló! Köszönöm szépen, hogy írtál, de ezeket már láttam. :)
2017. aug. 8. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves lovek! Köszönöm szépen! Sok jó filmet és sorozatot írtál. Lesz mit nézni. Szuper vagy. Köszike :)
2017. aug. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!