Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harca csak szerintem...

A Trónok Harca csak szerintem lélektelen?

Figyelt kérdés
Szinte mindegyik karakter közömbösen, életuntan mondja a mondanivalóját!

2017. aug. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Láttad min mentek keresztül? Vagy ezt így a tegnapi rész alapján sikerült általánosítani?
2017. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de ez nem magyarázza meg. Abban a részben úgy ölelték át egymást a régen látott ismerősök mintha robotok lettek volna.
2017. aug. 8. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:

És arra emlékszel sasna és arya mikor és hogyan látta utoljára egymást? Arya meg mindig sasat hibáztatja jofrey, és közvetve az apja halála miatt, aki egyébként is legutóbb csak egy hisztis pcsa volt, most meg deres úrnője.

Aryabol pedig kihalt valami útközben, és egy meg edződött hidegvérű gyilkos, nem pedig az a kislány akire sansa emlékszik..

2017. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

inkább az a csoda,hogy arya egyáltalán megölelte.

az is logikus lett volna a múlt tekintetében,ha nem öleli meg.

2017. aug. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De, megmagyarázza.


Arya egy gyilkos lett, aki elhatározta, hogy leszámol a szülei-családja kivégzőivel.


Ezzel szemben Sansa, aki egy szalmaszálat nem tett keresztbe semmiért, hazudott Joffrey támadásáról, és mindig kihúzta magaát a konfliktsusok alól Winterfell uralkodónője.

De mégis mire fel? Mert több, mint 5 évadon keresztül csak sodródott az eseményekkel, soha nem vállalt felelősséget semmiért, fingja nincs az uralkodásról - ó, most már talán kevésbé naiv.


Ott van Bran, akit majdnem felakasztottak, aztán évekig fagyban-hóban vándoroltak, üldözték őket... persze, hogy nem ugrik a nővére nyakába, minek? Főleg, hogy ő is tudja, Sansa egy mindenkori báb.

2017. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Engem sosem érdekelt. Abból amit láttame ddig belőle egy kimondottan unalmas, vontatott, követhetetlen katyvasz az egész. Egyáltalán nem kötött le, nem is néztem tovább.
2017. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!