Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmet keresek, amiben az...

Egy filmet keresek, amiben az anya-lánya viszonyé a főszerep. Mindketten súlyos betegek. (Lent részletezem) Látta valaki?

Figyelt kérdés

Szóval régebben láttam a tv-ben a filmet, de nem tudom a címét és nem találom sehogy sem. Arra emlékszem, hogy az anya és a lánya állandóan veszekedtek, a lány amolyan lázadó tini volt, majd kiderült, hogy súlyosan beteg, talán leukémiás, de erre már nem emlékszem. A betegsége alatt nehezen fogadja el az anyja segítségét, nem tud beletörődni, hogy rá van szorulva sok mindenben, később aztán az anyukánál is megállapítják, hogy halálos beteg, és mikor a lány meggyógyul és felnőtt, ő segíti az anyját. A film legvége az volt, hogy az anyuka már élete végén jár és a lányával rendeznek minden nézeteltérést, hogy nyugodt lélekkel tudjanak elbúcsúzni egymástól.


Tudom, nem sok, amire emlékszem, de hátha valaki szintén látta és tud segíteni. Nagyon megköszönném.


2017. aug. 9. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem férek a bőrödbe

De abban nem leukémiás a tinilány

Ugyhigy talán:anya,lánya,unokája?

2019. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!