Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet a címe? A részleteket...

Hajni 197 kérdése:

Mi lehet a címe? A részleteket leírom lejjebb.

Figyelt kérdés

szóval láttam 2 filmrészletet, amik nagyon megtetszettek, de nem tudom h mi lehet a címük.

Az egyikből arra emlékszem,hogy egy piros-kötött ruhás nő nézelődik egy utcai árusnál és véletlenül nekimegy egy férfi és a táskájába bele akad a nő ruhája és elkezdi "lebontani" azt. Aztán mire észreveszi már lebontja a nő ruhájának egy részét és visszamegy h segítsen neki.

A másikban meg valami olyasmi volt h egy középkorú tanárnak el kell vennie az egyik diákját. A látottak alapján olyasmi lehet mint a Sweet 18 c. kdrama, csak ebbe nem ügyész a pasi hanem tanár...

Előre is köszi a segítséget!



2017. aug. 11. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A második szerintem a 'My Little Bride', abban egy tanár elvesz egy diákot és úgy kell élniük a suliban mintha nem ismernék egymást. A nagyapjuk kényszerítette őket házasságra, mert kiskorukban a nagyapa a barátjával ígéretet tett, hogy az unokájukat összeházasítsák egymással.

Az elsőt sajnos nem tudom.

2017. aug. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. aug. 12. 21:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam az elsőt is :) Az a címe, h Gentleman's Dignity :) De azért köszönöm szépen kedves lovek :)
2017. aug. 12. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre a filmre gondoltál?^^
2017. aug. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem kezdtem el nézni, de az előzeteséből úgy tűnik h igen :)
2017. aug. 13. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!