Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom rengeteget beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rengeteget beszélget a régi barátnőjével. Nekem azt mondta, hogy barátság extrákkal volt a kapcsolatuk, amit megfejelt egy bonyolult jelzővel. A részleteket lejjebb írom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is kérl, hogy komoly és őszinte választ adj.

A párom 23 éves, csoporttársam az egyetemen, lassan fél éve vagyunk együtt. Elmondása szerint velem van először párkapcsolatban. Előzőleg nagyon szerelmes volt egy másik lányba, akiért oda és vissza volt. Rengeteget szenvedett miatta. Ez idő alatt volt együtt ezzel a "bestie"-ével, akivel barátok (voltak) és lefeküdtek egymással amikor jól esett.

Amikor szerelmet vallott nekem, ki volt szívva a nyaka... Egy részt emiatt is jöttem össze vele sokára. Igazából sosem engedett közel magához. Az elmúlt 2 hónapban pedig a szokásosnál is távolabb érzem magamtól. Továbbá, a régi szerelméről és erről a "jó pajtásáról" sem beszéltünk még. Ezzel az utóbbi lánnyal rengeteget beszélgetnek és mindig szuper gyorsan eldugja, lezárja a beszélgetést vele, amikor a közelében vagyok.

Sajnos őrülten szerelmes vagyok belé. És igen, féltékeny is vagyok. Tudom, nevetségesnek tűnök, valószínűleg az is vagyok. Ha kell "vágj fejbe" a szavaiddal, azonban kérlek, hogy őszintén segíts. Üljek le vele beszélgetni? Akkor mit mondjak neki? Kétségbe esett és tanácstalan vagyok...



2017. máj. 13. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem nevetséges h féltékeny vagy.Én is az lennék a hejedben.Ülj le vele és mond meg neki h téged zavar h a másik lányal beszél,és kérdezd meg tőle ha nincs semmi titkolni valoja mért nem beszélget vele nyiltan h te is lásd,ne dugdossa .Sokan írják h milyen dolog belenézni kutakodni a másik telefonjába de ha okot látsz akkor muszáj h kideritsd mi folyik ott.Mond meg neki ha beszél a másik csajjal ennek a kapcsolatnak nem lesz jövöje,és ha nem vesz komolyan hagyd ott ilyenre nem érdemes pazaroni az idödet.
2017. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak úgy kerek-perec mondjam el neki, hogy mit is érzek?
2017. máj. 13. 08:35
 3/9 Költőnő? ***** válasza:

Hát igen, itt (is) a legrövidebb út az egyenes lenne. Lehet, hogy szeret és lehet, hogy nem történik semmi komoly, de ő úgy viselkedik, hogy te úgy érzed, okod lehet a bizalmatlanságra és itt ez a baj. Te sem bízol (még) benne és ő sem tesz igazából semmit azért, hogy ez kialakuljon benne semmi.

Írok egy egyszerű példát én bízom az uramban, ő is bennem. Én pl ha kimaradnék éjszakára, akkor sem azon aggódna, hogy kivel vagyok és hol, hanem azon, hogy jól vagyok-e. És ez visszafelé is így van. És ha egy csajjal beszélget, akkor sincs ellenérzésem és neki sem. Úgy ismertük meg egymást, hogy korrekten állunk a másikhoz, de mkinek volt előtte egy élete, fontos szereplőkkel. A bizalom fontos és nem szabad vele visszaélni.

2017. máj. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is féltékeny lennék a helyedben, azért ez nem egy jó párkapcsolatba való szituáció. Beszélgess vele mindenképp, mond el neki őszintén hogy mit érzel és ha szeret téged akkor úgyis változtat ezen.
2017. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérd hogy Mutassa meg a beszélgetést, hisz ha tényleg csak barátok, akkor nincs mit titkolnia. Nyilván nem a csaj magánéletére vagy kiváncsi, csak arra hogyan beszélnek egymással (mondjuk ha a csaj a pasijairól beszél, párod meg rólad az jó)


Másik viszont, hogy azt mondod nagyon szerelmes volt, mégis volt mellette ez a bestie? Akkor az tényleg nagy szerelem lehetett... Meg a kiszívott nyakkal szerelmet vallás is elég gáz...

Sajnos nekem nagyon kétséges az őszintesége :(

2017. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezek a tények igen csak nagy kétséget keltettek bennem az érzéseivel kapcsolatban. Csak maradjak erős a beszélgetés alatt. Olyan nagyon szerelmes vagyok, hogy elképzelni sem tudtam volna eddig. Ahogy látom magam még a sírni fogok, pedig igencsak erős személyiség vagyok. Nevetségesnek érzem magam. Gyengének és kiszolgáltatottnak. Ilyen a szerelem?...

Azonban beszélni fogok vele. Próbálok nyugodt maradni és elmondani neki mindent. Csupán attól félek, hogy a szerelmi naivitásomban bármit elhinnék neki. :') ... ajjj

2017. máj. 13. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasikkal szobaallsz kapcsolat celjabol, es aztan a vegen csodalkozni fogsz, hogy "je, atcsesztek a fejemet". A pasi egy komolytalan farokhuszar, akit mar ennel a szanalmas szerelmi vallomasnal egy halk kacajka kereteben ki kellett volna rakni az ajto masik oldalara. Nem leallni vele, amikor nyilvanvalo, hogy fogalma sincs rola, hogy mi kell egy felnott kapcsolathoz, azok a rettento mely erzelmek meg egy masik csaj pinajaig tartottak vulgarisan fogalmazva. Szanalom az egesz ember, te meg ehhez vagy az asszitalo szamar a lo(vak) helyett.
2017. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudok mast írni. Az előttem lévők helyesen leírtak. Légy erős. Ha sírsz szerintem az se gáz, latja hogy komolyan veszed. Ha ő lenéz azért mert sírsz akkor meg tedd ki a szűrét. Mert egy érzelmi analfabéta a fenének se hiányzik.
2017. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megnyugtatásként mondom hogy még egy tapasztalt, érett nő is teljesen el tudja veszíteni az eszét a szerelemtől...


Ha nevetségesnek tart amiért sírsz, az őt minősíti.

Naiv voltál, de bizonyára ebből most sokat tanulsz. Akkor legyél erős amikor beszélsz vele, utána elengedheted magad, sőt kell is hogy kisírd a fájdalmad.


Lehet nagy butaság volt akkor azt a vallomást elhinni (kiszívott nyakkal ugye), de éppenséggel meg is változhattak volna a dolgok, bár elég kis eséllyel. Meg tényleg miféle szerelem volt az ahol mást dugott...


Ja és ha a "dugópajti" ennyire jó barát, akkor meg is szerezheti a másikat, mert akkor ott érzelmek is kialakulhatnak... (feltéve ha ő egyáltalán képes ilyesmire)

Ez tapasztalat...

N

2017. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!