Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvenc karakteretek a...

Ki a kedvenc karakteretek a Vámpírnaplók c. sorozatból, és miért? =D

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Damon:) jól megírt karakter:D ráadásul a színész nálam 10ből 20pont külsőre:D nem beszélve az arcjátékáról, és az eredeti hangjáról:)
2010. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na az biztos:P Annyira jóó pasi:D <3 We <3 Damon :D
2010. júl. 8. 15:59
 13/17 anonim ***** válasza:

Damon. Bár én fiú vagyok, szóval nem az eseten :D


Illetve, Annát is kedveltem. :(:(:(:(

2010. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek Damon...Hát nekem Katherine! ;D
2012. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is az Szadista-és-pszihopata-elmebeteg-rib*nc al vagyok... Katherine, és még Pearl-t is bírtam, míg meg nem halt :S
2013. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hát természetes, hogy itt is Damon az első!:D<3

Katherinát is bírom azokkal a beteg gondolatokkal:D

2013. ápr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Elijah, John Gilbert és Bonnie. :) Elenát nem igazán tudom megszeretni, akkor már inkább a gonosz ribizlit választom, de ő sem jön be igazán. Damon nem rossz, de sztem elcsépelt karakter, Stefan meg borzasztóan nyálas és unalmas. :D Eleinte még élveztem, amit csinált, de kb. az első évad után meguntam. Most a harmadiknál tartok, és remélem, hogy a Damon-szerelem izgalmasabb lesz. Ja, és Alaric is nagyon jóarc! Jeremy-t viszont sajnálom, hogy nem halt meg, semmi élvezhető nincs a jelenlétében...
2014. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!