Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan tevéken...

Tudnátok mondani olyan tevékenységeket, vagy valaki felsorolna h egy recepciosnak mit kell csinálnia a munkaidejeben?

Figyelt kérdés

2017. aug. 12. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam pár hónapig,kb 20 éve.

nagyjából így ment-

csak adott belépőkártyával rendelkező ember mehet be az objektum területére annak felmutatásával.

mellékek kapcsolása a telefonon.

látogatók személyi adatainak rögzítése.

bejövő távozó autók adatainak rögzítése.

kifelé menők autók szúrópróba szerű átvizsgálása.

bevallom ez utóbbit már én vezettem be míg ott voltam,mert unatkoztam:)

2017. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is csináltam egy pár hónapot a vecsési airport hotelben. Ha ki akarsz készülni idegileg csak hajrá :D

Lényegében minden a te felellősséged, a beázástól kezdve hogy berepül egy légy a szobába a vendéghez, mindenért téged vesznek elő. Senki nem tisztel semennyire se, csak egy wc csésze vagy akin elvégezhetik a dolgukat (mindenki). Aztán a check in check out, fizettetés, ezek alap dolgok felsorolni is kár. Az összes papírmunka a te nyakadba van akasztva, sosincs egy perc megállás, és az egésznek semmi értelme, csak papírsaláta gyártás. De ha valamit is elszúrsz, akkor meg jöhet a gyomorideg, hogy jajjistenem. Én az Isten minden pénzéért nem csinálnám ezt még egyszer.

2017. aug. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!