Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti örülnétek, ha lennének...

Ti örülnétek, ha lennének predatorok az új Alien filmben?

Figyelt kérdés

Például,ha nem is harcolnának,de egy predator űrhajó felbukkanna,esetleg tennének utalást rájuk.

Úgy tudom,hogy figyelembe veszik az AVP idővonalat.



2017. aug. 13. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Ritka mocsok volt az összes AVP film.
2017. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Én az Alien-el az AVP és a Predator miatt ismerkedtem meg, így nagyon is örülnék neki. Főleg ha valami olyasmi is lenne, mint a Fire and Stone és Life and Death képregényekben. :)
2017. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hogy veszik figyelembe az AVP idővonalát, ha az új filmben arra utalnak, hogy David teremtette meg az általunk ismert Alient, viszont az AvP filmben azt mondták, hogy már x ezer évvel ezelőtt hozták a predatorok az alieneket hozzánk, hogy vadászhassanak rájuk a Földön?
2017. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem örülnék, az eredeti felállás sem tetszett. Sőt, az sem tetszik, hogy a mostaniakba alieneket erőltetnek, amikor eredetileg a rendező nem így tervezte...így nem csoda, hogy olyan rosszak.
2017. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alien és az AVP külön sztori, szóval nem.
2017. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Végülis jó lenne,ha egy normális rendező rehabilitálná az avp-t,mert a második rész az egy rettentő csúf sebhely az alien és predator filmek között.


De a legjobban nekem az tetszene ha születne egy olyan avp sztori amiben teljesen fordított keretben lenne a nézőpont.

Vagyis a predatorok lennének a főszereplők,látványos vadászatok és ha lennének is benne emberek azok csak mellékszereplők vagy áldozatok lennének.

2017. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem David hozta létre a xenókat, kicsit értelmezni kéne. Ugyanúgy maradt az a teória, hogy a Teremtőkhöz tartoznak.
2018. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Utolsónak igaza van, David csak megpiszkálja a talált anyagot. Illetve a stúdió közölte, hogy egyáltalán nincs figyelmen kívül hagyva az AVP. Aminek Ridley Scott nem is örült, de pont ezért készítette a Covenant-et kétértelműre. Aztán aki beleesik ebbe a hibába, az csak magára vethet.
2018. jan. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!