Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a Nyolcadik utas az Alien:Covenant előtt játszódik 100 évvel?

Figyelt kérdés

Nem értem,többször is olvastam itt gyk-n,de nem tudom,ezzel mire utalnak,hiszen egyértelmű,hogy előzményfilm,ahogy a Prometheus is.

Meg aztán benne is van,hogy a Covenant 2104-ben játszódik,a Nyolcadik utas pedig 2122-ben.

Legalábbis akiktől olvastam,úgy fogalmaztak,hogy nem illik bele.



2017. aug. 13. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Százzal biztos, hogy nem, de olyan tizenpár évvel. Scott tervei szerint az Alien-ig még lett volna 2 rész, de szerintem ha egyet még enged neki a Fox tető alá hozni, akkor már örülhet.
2017. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos valaki valamit rosszul értett valahol és terjeszti a hülyeséget, te meg pont azokat olvastad.


Az Alien/Predator/Aliens vs predaor/Prometheus világában nagyon könnyen el lehet veszni, és csak néhányan vannak akik tényleg tudják hogy ,,mi merre hány méter''.

De biztosíthatlak, hogy a Nyolcadik utas a halál nem az Alien: Covenant előtt játszódik, mert én történetesen kb fél éve kronológiai sorrendbe szedtem a kapcsolódó filmeket/képregényeket/könyveket. ( [link]


Az hogy történet szempontjából mennyi összefüggés van köztük, az már más kérdés, de ha lesz még film akkor abból biztos megtudjuk.

2017. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
@1: Már olvasni se tudok. :D Szóval: összekevertem, előbb az A:C és utána az Alien.
2017. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia Témaindító!


A Nyolcadik utas jelenleg az Alien Covenant után sorolandó. Az első rész kronológiailag a Prometheus, amikor Mr. Weyland elindítja az expedíciót az LV-426 bolygóra. Akkor még nem ez volt a neve, vagyis szerintem az ő idejükben nem ismerték ezt a bolygót. Ezen van ugye a tervezők űrhajója. A következő a Covenant, amikor telepeseket visznek az Origae-6 bolygóra, de közben felébresztik őket a krio álomból, mert befogják David jelzését és leszállnak. Itt derül ki, hogy a tojásokat, s facehuggereket és az igazi Alieneket, akivel már Ripley-ék találkoznak David kísérletezte ki mert istent akart játszani, ráadásul kiirtotta a tetvezőket is. Szóval a lényeg, hogy a Nostromo valamikor a Covenant után érkezik csak, amikor már tele van tojással a tervezők hajója. Még van egy hiányzó láncszem amit az előttem szóló helyesen irt: azaz vagy engedi a Fox, hogy leforgassanak, vagy nem. Sajnos a Covenant nem hozott elég bevételt és már a Prometheus is elég megosztó film volt.

Én Alien fan vagyok, így nekem mindegyik nagyon tetszett és biztos vagyok benne, hogy egyszer lesz “Covenant 2” és megtudjuk, hogy mit művelt még David...

2018. dec. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-hez: a xenók több-ezer évesek, David nem alkotott semmit!

Nem lesz folytatás, kukázták, független filmek érkeznek, új előzménytörténet bőven a Prometheus előtt a Földön fog játszódni.

márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!